Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Tatran Rakovník

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Tatran Rakovník

27.10.2022

Tři týdny do konce podzimní části sezóny. Předposlední domácí zápas tohoto roku odehrajeme v neděli, kdy do Agros Arény zavítá rakovnický Tatran.

Dlouhá léta hrálo áčko rakovnického Tatranu divizi proti klasickým divizním celkům jako SK Kladno, Brozany, Baník Souš, Chomutov, apod., přičemž náš tým byl zvyklý hrávat spíše proti tamějšímu béčku. S béčkem máme společnou divokou historii z B třídy, kdy naše zápasy byly vždy bohaté na gólové přestřelky, tvrdé souboje a karetní mariáše. Poslední zápas s Tatranem jsme odehráli v dubnu 2019 a prohráli jsme vysoko 7:1. O rok před tím to nebylo o nic lepší, to jsme utrpěli porážku 4:2, díky čemuž se naše jediné pamětihodné vítězství datuje až do října 2017 - tehdy jsme doma zvítězili jasně 6:1 i zásluhou jednogólového Kostovčíka a hattrickového Kubíka. Ono vítězství ze současného kádru pamatuje rovnou sedm borců, a sice Izera, Jeřábek, Jaráb, Krampera, Fedrhanc, Kostovčík a Kubík, a jistě budou chtít (spolu se svými spoluhráči) po pěti letech navázat na tuto prachem zašlou výhru. Nicméně nebude to proti tatranskému béčku, nýbrž áčku, které po loňské zlomové sezóně s pouhými třemi body na kontě sestoupilo z divize. Kvůli nefunkčnosti webu a dalším nemožnostem cokoliv dohledat nemáme ponětí, zda došlo ke sloučení obou týmů či jiné administrativní machinace, faktem ale je, že nyní hraje Tatran Rakovník 1.B třídu a se 7 body je třetí od konce. Ty získal za remízu se Zavidovem, výhru nad Roztoky a Hostouní - všechno doma. Venku se mu absolutně nedaří, prohrál všechny čtyři zápasy a v nich inkasoval 23 gólů, což je o gól víc než my za celý podzim a to můžeme s klidem říct, že se pyšníme děravou obranou. 

Na úterním tréninku se nás sešlo po dlouhé době bylo opravdu hodně, že jsme se sotva vešli do kabiny - ukázat se po dvou letech přišel i brankář a filmová superstar Sajmon Pustai. Uvidíme, kolik se nás ve finále sejde v neděli, protože se nám zase začínají rojit omluvenky a zranění, což už je takový letošní vranský folklór. Náš cíl je však do konce podzimu vytěžit maximální počet bodů a potvrdit, že Agros Arena je nedobytná pevnost. Podzim se navíc pomalu ale jistě chýlí ke konci a není na co se šetřit, tudíž věříme, že naši hráči předvedou před domácími fanoušky kvalitní výkon podpořený výsledkem.

Všechny srdečně zveme na nedělní zápas, který bude mít výkop ve 14:30.

Na viděnou

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   36
     2.SK Braškov  31
     3.FK Hředle  29
     4.SK Baník Libušín  27
     5.TJ Sokol Vraný   24
     6.TJ Sokol Mšec  20
     7.SK Lány  19
     8.FC 05 Zavidov  18
     9.Sokol Hostouň "B"  18
   10.TJ Baník Švermov  13
   11.SK Lhota  9
   12.TJ Tatran Rakovník  7
   13.TJ Roztoky  6
   14.Baník Lubná  5


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie