sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Viktorie Černuc

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Viktorie Černuc

1.10.2021

V neděli uzavřeme náš letošní první anglický týden a po dvou zápasech se vracíme do Agros Arény, ve které od 16:00 vyzveme mužstvo z Černuce.

Z dostupných šesti bodů za tento týden jsme získali pouze dva, kdy naše výkony byly hluboce pod našimi možnostmi. Nemá cenu se k tomu dále vracet, je na čase vyhlížet nedělní zápas, kdy se konečně zase představíme na našem parádním hřišti. Tento týden proběhl jediný trénink, na kterém nebyla taková účast, na kterou jsme zvyklí, ale je to pochopitelné. Mnoho hráčů má nějaké šrámy nebo jsou unavení, tudíž je lepší načerpat síly na víkend a společně se do toho opřít. Přestože poslední výsledky nebyly ideální, tak jsme čelu tabulky stále na dostřel a to je pozitivní zpráva.

Náš černucký soupeř prožil unikátní obrat v sezóně. Po dvouch kolech se krčil na posledním místě s dvěma prohrami a skóre 0:8. Od té doby ale zabral a se čtyřmi výhrami z posledních čtyř zápasů se skóre 13:4 se nachází na třetím místě se dvanácti body - je tedy o bod a jednu pozici výš než my. Máme tedy rovnou dvojitou motivaci Černuc porazit - jednak potřebujeme napravit předchozí nezdary a jednak chceme tohoto soupeře v tabulce přeskočit. Poslední vzájemné klání se událo bez jednoho týdne přesně před rokem a bylo to poslední utkání před následným covidovým lockdownem, který trval až do jara letošního roku. Zápas tak měl speciální nádech, jelikož jsme už tehdy asi všichni věděli, že se s fotbalem můžeme na delší dobu rozloučit. Tehdejší výhra 3:0 byla z naší strany jednoznačná záležitost, ale postrádala ve zrušené sezóně jakýkoliv smysl.

Letos už to bude jiné a my tak musíme sebrat všechny síly, zvednout hlavu a poprat se dobrým herním projevem o výsledek a znovu si tak zlepšit reputaci. Podruhé v této sezóně. Podruhé před domácími fanoušky. Výkop je od 16:00 a my budeme velice rádi, pokud vás dorazí co nejvíc nás podpořit.

Hezký víkend.