Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Tatran Rakovník - TJ Sokol Vraný

Preview: TJ Tatran Rakovník - TJ Sokol Vraný

25.5.2023

Netradičně již zítra (v pátek) nás čeká další mistrák, kdy se od 18:00 představíme na Šamotce v Rakovníku proti tamějšímu Tatranu.

Už od reportu předesíláme, že nás nyní čekají dva výjezdy v řadě - Rakovník a posléze Švermov - abychom se se sezónou rozloučili dvěma domácími mači za sebou. Tatran Rakovník nás před startem jara požádal, zda by nebylo možné přesunout vzájemný souboj z neděle (výkop 10:15) na pátek (výkop 18:00). My, jelikož jsme hodné a ohleduplné duše, tak jsme souhlasili, páč i nám samotným přišlo dobré odehrát utkání v pátek večer než v neděli ráno. 

Tatran neprožívá dobrou sezónu a za celé jaro získal pouhých pět bodů - za dvě remízy 1:1 doma se Lhotou a pak v Roztokách a za výhru 3:2 v Lubné z posledního kola. Rakovničtí fotbalisté v každém zápase vstřelili gól, kromě měření se Švermovem, kde vyšli na prázdno. Nicméně hodně gólů také inkasují, na jaře jich bylo rovnou 24 a během celé sezóny 77, což z jejich defenzivy dělá tu nejhorší v celé soutěži. Vstřelených gólů má Tatran pouze 25 a to značí dělený druhý nejhorší útok B třídy spolu s Lubnou. Horší už je jen Lhota, avšak ta má na Rakovník v tabulce náskok 7 bodů. Roztoky však body pouze 4, tudíž boj o záchranu bude napínavý až do posledního kola a je jasné, že nám Rakovník doma nenechá nic zadarmo.

V podzimním zápase jsme doma pod hustou mlhou porazili našeho soka 6:0 po gólech Kejvala (2), Kostovčíka, Kubíka, Nováka a Fedrhance. Bohužel, kvůli zranění vypadl ze sestavy jak Kejval, tak Novák, nicméně trio Kostovčík/Kubík/Fedrhanc k dispozici budou. Ze zápasu je omluven Košťák, který si užívá zaslouženého volna ve slunné Dubaji. Jiné změny ale v našem týmu neočekáváme, takže pevně věříme v dobrý výkon a zisk tří bodů.

Výkop již zítra, tj. v pátek 26. května v 18:00 na Šamotce v Rakovníku.

#VranýKoně

Loading...

fotbalový klub Sokol Vraný

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie