sokol-vrany.cz > Preview: TJ Viktorie Černuc - TJ Sokol Slaný

Preview: TJ Viktorie Černuc - TJ Sokol Slaný

29.4.2022

Neočekávaná pauza z minulé neděle způsobila, že další utkání nás čeká až teď o prvomájovou neděli, kdy se utkáme s Černucí.

Náš domácí zápas s Brandýskem byl kvůli počasí minulou neděli zrušen a stále čekáme na určení data, kdy se utkání odehraje. Všechna zbylá utkání Okresního přeboru se ten den ale odehrála, tudíž jsme byli jediným týmem, který rušil kvůli nekvalitě terénu fotbal. Zda to bylo odůvodněné, to necháme na jiných.

Tato překvapivá pauza nás vrací do zápasového tempa po dvou týdnech, kdy jsme se naposled představili ve Vinařicích. A i tentokrát zajíždíme ven, a sice do nedaleké Černuce. S místní Viktoriíí jsme na jejím hřišti odehráli poslední zápas v říjnu 2020 těsně před tím, než byl zaveden půlroční covidový lockdown a nikdo nemohl vylézt ani z baráku, anebo si jít nevinně zaběhat či zahrát fotbal. V oném zápase, který se už odehrál před prázdnými tribunami, jsme zvítězili a byli jsme ušetřeni proslulé černucké bouřlivé atmosféry. To však už nyní neplatí a my se můžeme těšit na černucké ultras - uvidíme, jakou kulisu svému týmu vytvoří.

My tam samozřejmě jedeme vyhrát a potvrdit své první místo, kde si i nadále držíme pohodlný bodový polštář. Menší vrásky může našemu trenérovi přidělat fakt, že den před zápasem je Pálení čarodějnic. Hráči však byli varováni a hrozí jim mastná pokuta či podmíněčný vyhazov, pokavaď přijdou na zápas značně pod vlivem. Doufejme, že to tedy všichni vezmou v potaz a zachovají se svědomitě a zodpovědně vůči tomuto klubu a našim ambicím, a my si po vítězném nedělním zápase budeme moci jako tým dát prvomájovou pusinku někde pod rozkvetlou třešní nebo višní.

Výkop je od 17:00, budeme se těšit na případnou podporu našich barev.