koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > příprava : A tým porazil FK Litoměřice 2:1

příprava : A tým porazil FK Litoměřice 2:1

22.2.2015

lavička lazarůlavička lazarů
lavička lazarů

V sobotu před polednem za pěkného slunečného počasí vyběhl A tým k dalšímu přípravnému utkání. Ani tentokrát nechybí zpráva o zranění našeho hráče.

"Krocan" (Patrik Kroc) si v pátečním futsalovém utkání poranil kotník a musel se trénérovi omluvit.

Do utkání jsme vstoupili dobře a už ve 2. minutě po pěkné křídelní akci Pepy Fujdiara zakončoval přesně Vasil Jalaghonia. Hosté ještě do poločasu vyrovnali. Po změně stran měli hosté chvílemi herně navíc a vypracovali si i šance. Vše ale lapil výborný Vašek Sailer. Když se blížil konec zápasu, tak se ve vyložené šanci ukvapil Tomáš Novák a doslova "sebral" míč Cápovi, který se chystal zakončovat. O pár minut si to ale vynahradil a po pěkném centru zakončil gólově. Byla to poslední akce zápasu a rozhodčí už ani nenechal rozehrávat.

Generálka na jarní část sezóny je na programu v neděli, kdy zajíždíme do Žatce. Výkop v 11:00 hod.

1.FC Slovan Velvary B  21