sokol-vrany.cz > příprava : FK Bílina 2:3 Vraný A

příprava : FK Bílina 2:3 Vraný A

4.8.2012

V dalším přípravném utkání zvítězil náš A tým tentokrát u řeky Bíliny, kde byl hostem stejnojmenného klubu hrajícího severočeský krajský přebor.

Kromě začátku druhého poločase bylo naše mužstvo lepším týmem a mělo herní převahu. Domácím prý chybělo několik hráčů základní sestavy, ale účel přípravné utkání splnilo. Skóre otevřel ve 25.min Pepa Galbavý. Typicky jak to má rád zaseknul dvakrát obránci a trefil přesně k tyči. O dvě  minuty později se vydal na výlet z pozice levého obránce Roman Němec a jeho přesnou zpětnou přihrávku uklidil do sítě "Abr". Ve 38.min "Galboš" vyrobil superchybu, kterou potrestal bílinský Roland a stejný hráč se prosmýkl naší obraně i v 71.min a vyrovnal. V 85.min vyslal kolmicí "Galboš" Bauera, který udělal kličku brankáři, ale vytlačil se příliš do strany. Na pomoc mu přispěchal Libor Urban, který jeho zpětnou nahrávku proměnil ve vítěznou branku.

Náš tým byl navíc oslaben o kapitána týmu Libora Maliňáka a "Kaldu". Oba byli na dovolené.

sestava : Šplíchal (46.Jochman) - Hlaváček, Beneš, Jaráb, Němec (78.Zelenka) - Krpeš (60.Liška), Matoušek, Rainer (70.Bauer), Urban - Abrham, Galbavý