sokol-vrany.cz > Příprava se blíží do finiše

Příprava se blíží do finiše

8.8.2023

Příprava se blíží do finiše

Letní příprava se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci - poslední přátelský zápas nás čeká již tuto neděli 13. srpna od 17:00 a znovu v Agros Aréně.

Uplynulý víkend sehráli naši hráči druhý přípravný zápas, kdy k nám na Vraný zavítala rezerva Roudnice nad Labem. Naši hráči předvedli dobrý výkon a vyhráli jednoznačným výsledkem 7:1. Hlavní hvězdou se stal bezpochyby Míra Hrůnek, který konto soupeřova brankáře zatěžkal rovnou pěti góly. Mohlo jich být ale mnohem více, kdyby proměnil několik ze svých samostatných nájezdů. Skvělý výkon předvedla také naše stálice mezi třemi tyčemi Dominik Izera, který několika bravurními zákroky vychytal roudnické fotbalisty a zajistil tak na první pohled jasný výsledek pro naše barvy.

Dlouho nám dělalo potíže sehnat soupeře na generálku před mistrovskou sezónou, ale nakonec se nám podařilo domluvit tým FK Radošovice, který hraje Okresní přebor na Praze východ. Ve své soutěži patří k nejsilnějším celkům, k čemuž mu dopomáhá i silná soupiska, na které najdeme i hráče, kteří prošli Slavií Praha nebo Duklou. V loňské sezóně se jim postup o patro výš sice nepovedl, ale o to víc se o něj budou snažit v sezóně nadcházející, tudíž by pro náš tým mohly být zajímavým soupeřem.

Výkop zápasu je 13. srpna v 17:00, srdečně zveme všechny fanoušky fotbalu.