další domácí
Teď naše borce čekají dva venkovní zápasy - Braškov v neděli 25. září a pak dohrávka s Libušínem ve středu 28. září. Další domácí klání sehrajeme v Agros Aréně v neděli 2. října od 16:00 s Lány. Dorazíš podpořit Vraný koně?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Přípravka ukončila sezónu přátelským zápasem s SK Slaný

Přípravka ukončila sezónu přátelským zápasem s SK Slaný

1.7.2015

Minulý pátek zakončila naše U10 a U8 sezónu přátelským "spielem" s našemi fotbalovými přáteli ze Slaného.

Slušně zaplněná tribuna tleskala akcím na obou hřištích. Kdyby do toho Patrik nefouknul a neukončil utkání, možná ještě teď by se tam hrálo.

Poté už jen rozdali domácí hráči rozhovory na kameru a po předání vysvědčení a malém občerstvení se šlo domů.

foto zde

1.B třída skupina A 2022/23