sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > přípravy na derby s SK Slaný

přípravy na derby s SK Slaný

17.11.2011

Pokud se podaří vyjednat částku za vysílací práva, tak se fanoušci můžou těšit na přenos LIVE!

Televizní přenos do 30ti států světa bude zajištěn nejmodernější přenosovou technikou s kódovaným přenosem signálu.

Pokud dojde na střetnutí tvrdého jádra vranských rowdies se slánskými, bude připravena zasáhnout elitní jednotka s plně vyzbrojeným vrtulníkem Mi-24 pod vedením kpt.Petra Vitína, který si vzal dobrovolně službu.

Vedení klubu nechce ponechat nic náhodě a tak na derby posílí pořadatelskou službu. A to nejen na stadioně, ale i v obci, kde nad zvýšenou dopravou bude dohlížet obecní policie.

Prosíme tak fanoušky slánského klubu, aby respektovali pokynů pořadatelů.

Dále platí přísný zákaz používání pyrotechniky! Rovněž bychom chtěli apelovat na všechny fanoušky, aby se zdrželi jakýchkoliv projevů rasismu, urážlivých výrazů, či hanlivých transparentů.

přenosový vůzpřenosový vůz
přenosový vůz
při zápase s Černolicemi bylo potřeba zaručit bezpečnost bývalého reprezentačního kouče při zápase s Černolicemi bylo potřeba zaručit bezpečnost bývalého reprezentačního kouče
dobrovolník obecní policie ve službě dobrovolník obecní policie ve službě