koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > První trénink od října

První trénink od října

14.12.2020

V sobotu proběhl první trénink od přerušení soutěže, které se uskutečnilo někdy v půlce října. Na tréninku se nás sešlo 16 hráčů, kteří byli doplněni ještě naším koučem se svým synem.

V kabině panovala velice uvolněná a veselá atmosféra, protože se většina hráčů neviděla téměř dva měsíce a chlapci si navzájem chyběli. Osobní kontakt nelze nahradit vypisováním ve skupinovém chatu na WhatsAppu, byť jsme na této platformě v neustálém kontaktu a dost aktivní. 16 lidí během třetího adventního víkendu byla vskutku výborná účast a následoval tréninkový zápas na malé branky přes půlku hřiště. Utkání mělo svou kvalitu a mnohdy byly k vidění až dechberoucí akce. Tréninku se aktivně účastnil i trenér David Cimrman se svým synem a všem nám ukázal, že i přes pokročilejší fotbalový věk to má stále v noze a měl by našemu týmu stále co nabídnout. Třeba mu to bude přes svátky v hlavě šrotovat a v zimě se zapojí do přípravy pod svým vlastním vedením, kdo ví. Hrajících trenérů už pár bylo, ať už třeba Ryan Giggs, který sám sebe poslal do zápasu za Manchester United v roce 2014, nebo liverpoolská legenda Kenny Dalglish v letech 1985 až 1990.

Velkou chutí do fotbalu překypoval Tomáš "kamenické kladivo" Novák, kterého můžeme směle označit jako nejlepšího hráče utkání. Svými neúnavnými výpady neustále šikanoval své kamarády/soupeře a především Honzu Palubu často bral na kolotoč úplně zadarmo. Myslíme si, že Paly měl následně velmi těžké spání, jak se mu ještě točila hlava. Celkově to proběhlo ale v zdravém soutěživém, avšak přátelském duchu a kromě kriminálního zákroku Petra Adamuse na Adama Fedrhance se nic závažného nestalo. Následný rozbor v hospodě proběhl také kultivovaně a za dodržení všech hygienických pravidel, tudíž všichni můžou být spokojeni. Uvidíme, zda nám vláda dovolí tuto aktivitu zopakovat i čtvrtý adventní víkend. Nechme se překvapit.

Zatím se mějte a smějte.

#VranýKoně

1.FC Slovan Velvary B  21