sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech III.- Spartak Příbram

Putování po stadionech III.- Spartak Příbram

11.5.2011

Těžko byste hledali v našem týmu hráče, který by se netěšil na zápas s tímto klubem. To dokazuje i šestnáctičlenný kádr, který k zápasu odcestoval.

Už když se blížíte ke stadionu, tak je vidět každým rokem obrovský kus práce místního vedení.

Prostorná a nadstandardně vybavená kabina hostů je v této soutěži unikátem. 6 sprch vzorově čistých. Klub disponuje 2 travnatými hřišti a jednou umělou trávou třetí generace. Kvalita hrací plochy hlavního hřiště je velice dobrá. Srovnatelnou kvalitu má i hřiště tréninkové a nejen my můžeme tréninkové podmínky Spartaku závidět.

Stánek s občerstvením je součástí tribuny. Klobásy chuťově pouze průměrné. Ale na místní "kamennou" restauraci můžou být příbramští pyšní. Útulný, čistý interiér s příjemnou obsluhou je určitě místem, kde si hráči a fanoušci rádi po zápase posedí. Točí Březňák, který tedy nepatří mezi námi oblíbenou značku. Fanoušci objektivní a po zápase, který je výsledkově moc nepotěšil i velice přátelští.

Celkově areál Spartaku patří mezi nejhezčí v celé soutěži a zasloužil by si i soutěž vyšší.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

týmzázemíobčerstveníhrací plochacelkový dojem
 Nelahozeves      3        4         2           3
 Hvozdnice     3        6         4          4,3
 Spartak Příbram       8        8         8           8

internetové stránky klubu Spartak Příbram zde

V dalším díle se podíváme na stadion klubu ze Slaného.

foto (MS)

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIÓNECH