sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech IV.- SK Slaný

Putování po stadionech IV.- SK Slaný

24.5.2011

Neexistuje pro náš A tým prestižnější zápas než-li s rivalem ze Slaného. Hned 9 hráčů z 17ti členného kádru, který do Slaného odcestoval, ve slánském týmu v minulosti působilo nebo je z něj momentálně na hostování.

Když spatřite místní areál, překvapí Vás, že se tu hraje pouze A třída. ČFL, minimálně divize by tu jistě slušela. Také se tu kdysi (za časů VTJ) kopala. Každopádně se jedná o stadion s největší diváckou kapacitou v soutěži.

Kabina hostů se skrývá v útrobách hlavní tribuny. Je čistá a dostatečně veliká. 3 sprchy dávají teplé vody až dost. Mužstva mají k dispozici jedno hlavní a jedno tréninkové hřiště s s přírodní trávou. Možná brzy budou mít možnost běhat po tartanovém oválu, o kterém se (pro mnohé nesmyslně) uvažuje. Kvalita hrací plochy je velice slušná i když bývala mnohem lepší. Tréninkové hřiště má také odpovídající kvalitu.

Stánek s občerstvením byl houfně obsazen a tvořila se dlouhá fronta. Ona návštěva 400 diváků není zrovna obvyklá. Z tohoto důvodu si někteří fanoušci chodili na pivo do přilehlé restaurace, čímž ušetřili čas. Na toto se místní mohli lépe připravit. Šunková klobása chuťově průměrná. Nabízí i párek v rohlíku a někdy i steaky na grilu. Pivo dobré.

Součastí celého areálu je plavecký stadion, který sousedí přímo s hlavní tribunou.

Celkově areál klubu řadíme mezi pěkné fotbalové stánky, kde je pro hráče příjemné hrát. Stejně jako u Spartaku Příbram i zde platí, že by snesl i vyšší soutěž.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

týmzázemíobčerstveníhrací plochacelkový dojem
 Nelahozeves      3        4         2           3
 Hvozdnice     3        6         4          4,3
 Spartak Příbram       8        8         8           8
 SK Slaný     7        7         7           7

internetové stránky klubu SK Slaný zde

V dalším díle se podíváme na areál Lhoty.

foto (MS)

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIÓNECH

hlavní tribuna hlavní tribuna
hlavní tribuna