sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech IX.- Petrovice u Sedlčan

Putování po stadionech IX.- Petrovice u Sedlčan

12.10.2011

Devátý díl našeho seriálu nás zavedl do nejvzdálenějšího klubu v tomto ročníku souteže.

Do Petrovice u Sedlčan je to totiž 125 km!

Hřiště leží na jižním kraji obce v sousedství moderní školy a hřbitova, kde jsme už dvakrát pohřbili naše naděje na bodový zisk. Hřiště je z jedné strany chráněné vysokými stromy, které dokáží na hřišti vytvořit příjemný stín.

Zázemí pro hostující hráče je nadprůměrné. Sprchy i toalety čisté. V relativně nové, architektonicky zajímavě řešené budově, najdete "síň slávy" bývalých i současných fotbalistů. Kromě hlavního hřiště mají hráči k dispozici i tréninkové hřiště s přírodní trávou. Mezi hlavním a tréninkovým hřištěm je tenisový kurt. Kvalita trávníku hlavní hrací plochy šla rapidně nahoru. Integrovaným umělým zavlažováním se také nemůže chlubit každý klub v této soutěži. Hřiště je spíše menších rozměrů a unikátem jsou přenosné hlavní branky! Dřevěné střídačky jsou pravděpodobně z roku založení klubu tj. 1942.

Místní diváci mají svojí VIP zónu, která je dokonale vybavena. Například držák na kelímky s pivem se zdá maličkostí, ale jak by řekl Jiří Paroubek "Dámy a pánové, nechci se Vás dotknout, ale kdo z vás to má?" Klubový hlasatel dokáže s místními (férovými) fanoušky na stadionku vytvořit pěknou atmosféru.

Místní bufet s velice příjemnou obsluhou je umístěn vedle hlavní tribuny. Nabídka občerstvení je nadprůměrná. Stejně tak kvalita klobásek za obvyklých 35 Kč. Točí Kozla za 22 Kč. Na co se v dnešní době stále moc nehledí, tak je vztah k životnímu prostředí. Proto petrovickým za jejich snahu třídit odpad dáváme palec nahoru.

Celkově tedy Petrovice hodnotíme nadprůměrně.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

tým   zázemí     občerstvení   hrací plocha celkový dojem
 Nelahozeves       3       4       2         3
 Hvozdnice      3       6       4        4,3
 Spartak Příbram        8       8       8         8
 SK Slaný      7       7       7         7
 SK Lhota      8       6       9        7,6
 AFK Tuchlovice      8       7       8        7,6
 SK Hřebeč      4       6       3        4,3
 Velká Dobrá      5       7       7        6,3
 Petrovice u Sedl.       6       6       5        5,7

V dalším díle budeme posuzovat fotbalový stánek všenorského SK.

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIONECH

9.díl seriálu - Petrovice u Sedlčan9.díl seriálu - Petrovice u Sedlčan
9.díl seriálu - Petrovice u Sedlčan
starodávné dřevěné střídačkystarodávné dřevěné střídačky