Anketa

jaro
Celkem hlasů 58
Nyní nás čekají dva venkovní zápasy v Rakovníku a Švermově. Poté se budeme loučit se sezónou dvěma domácími zápasy v řadě. První z nich bude 11. června od 13:00 Libušín. Dorazíš zafandit Vranejm koním?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech - Wroclaw

Putování po stadionech - Wroclaw

9.6.2012

Pokud se chystáte do Polska podpořit naše reprezentanty, tak pro vás máme naše první dojmy a tipy z Wroclawi.

Začněme cestou. Pokud vyrážíte ze středních Čech, doporučujeme cestovat po dálnici na Liberec a dále pak přes Frýdlant na polský Zgorzelec. Varování na zelené vlně Radiožurnálu o ucpaných hranicich jsme museli brát jako vtip. Nemuseli jsme totiž ani zastavovat a hladce tak vstoupili na území Polska. Po cca 15km od hranic a průjezdem Zgorzelce jsme najeli na dálnici A4 (pro osobní vozy bez nutnosti dálniční známky) a mířili rovnou směr Wroclaw. Celkově se to dá zajet za 3,5h. V případě lehčí nohy se vejdete i do 4h.

Náš šófér (Karel Pražák) zabloudil na kuláťáku už v Liberci a tak nás nepřekvapilo, že se netrefil napoprvé na správný sjezd přímo před Wroclawi. Vy sjeďte na silnici čislo A8 a sledujte tabule s logem EURO2012. 

Pro parking doporučejeme ulici Szczecińska 15 (GPS souřadnice 51.133279,16.935883). Odsud se dostanete na stadion pohodovou chůzí do 5 min.

Stadion je opravdu moc pěkný a můžeme polským sousedům podobný stánek jen závidět. Kapacita 42.000 je nicméně po mistrovství pro polskou ligu předimenzovaná.

Brány stadionu otvírají 3 hodiny před výkopem. Pořadatelé byli na minutu přesní a tak pro žíznivé a hladové fanoušky bylo čekání utrpením. Na nějaké stánky s občerstvením před areálem stadionu zapomeňte!! Když už jsme se dostali dovnitř (pozor, nesmíte mít batoh!), tak u prvního stánku nás čekalo nemilé překvapení. Z piv pouze nealko Carlsberg (0,5l) za 74 Kč! Alkoholické pivo na stadionu nekoupíte. Takže doplňte pivní tekutiny při cestě na stadion. Ceny na čerpacích stanicích jsou naopak příznivé (20-25 Kč za plechovku 0,5l piva).

Kvalitu kabin pro hosty jsme možnost hodnotit neměli. Ale vzhledem k výkonu našeho repre-mužstva to musely být asi strašidelné katakomby.

Čisté toalety jsou na každém kroku v útrobách stadionu. 

Klobáska podle Libora Urbana byla chuťově dobrá. Cena v přepočtu baťovských 99 Kč. Půlitr klasických limonád (CC, Fanta, Sprite) za 62 Kč.

Trávník z vizuálního pohledu vynikající - dáváme 10!

Mírným nedostatkem je prvních 10 řad, které nejsou kryté. Pokud začne vydatně pršet (a že před zápasem pěkně sprchlo), tak to fanoušci odnesou :(

Celkově se nám na stadionu moc líbilo a vřele všem doporučujeme.

(jmb)

Loading...

Putování po stadionech

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   69
     2.SK Baník Libušín  56
     3.SK Braškov  43
     4.FK Hředle  42
     5.TJ Sokol Vraný   40
     6.SK Lány  39
     7.Sokol Hostouň "B"  33
     8.TJ Baník Švermov  32
     9.FC 05 Zavidov  31
   10.TJ Sokol Mšec  28
   11.SK Lhota  22
   12.TJ Tatran Rakovník  18
   13.TJ Roztoky  17
   14.TJ Baník Lubná  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie