sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech X.- Všenorský SK

Putování po stadionech X.- Všenorský SK

19.10.2011

Jubilejní desátý díl přichází ze Všenor, což je obec ležící v sousedství známých Černolic.

Hřiště leží v blízkosti železniční tratě Praha - Beroun. Z jedné strany ho lemuje zástavba rodinných domů, takže někteří fandové můžou fandit přímo z balkónu.

Po příchodu do kabin na nás čekalo milé překvapení. Na židli tam byl nachystaný od domácích čerstvý štrůdlík! Hráči si ho bohužel před utkáním dopřát nemohli a tak je zastoupil náš kustod a vedoucí mužstva Vašek Danda, který si bez překvapení pochutnával. Kabina hostů se skládá ze dvou oddělených menších "špajzů" a samostatných, prostorných sprch. Hráči se tak musí po vyslechnutí taktických pokynů rozdělit. Potom má každý hráč dostatek prostoru a komfortu pro přípravu. Toalety jsou na druhé straně hlavní budovy a jsou přístupné všem aktérům fotbalového utkání.

Hráči pravděpodobně využívají k tréninkům hlavní hrací plochu. Je to koneckonců na kvalitě znát. Kvalita trávníku není úplně ideální, ale stále oproti jiným týmům (např. Hřebeč) se jedná o solidní pažit. Sekačka by určitě snesla přebroušení nožů. Hřiště nepatří mezi "letiště". Díky tomu zde padá pravidelně dost branek. Střídačky jsou dvouúrovňové jako na Old Traford.

Místní fanodvé mají k dispozici menší útulnou restauraci, jejíž zdi zdobí dresy místních hvězd (Luďka Zelenky a Jirky Novotného). Obsluha tak musí uspokojit jak hosty uvnitř, tak ty, kteří objednávají přes okénko z venku. Co se týče klobás, tak upřednostňují kvalitu před kvantitou. Podle našich fandů jsou paprikové klobásky delikatesní, avšak po skončení zápasu už nebyly! Zřejmě důkaz kvality. K jídlu si tak můžete dát pouze jeden druh oplatky nebo chipsy. Točí oblíbený Gambrinus (půllitr za krásných 21 peněz) a Plzeň. Obsluha velice milá před i po zápase.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

tým   zázemí     občerstvení   hrací plocha celkový dojem
 Nelahozeves       3       4       2         3
 Hvozdnice      3       6       4        4,3
 Spartak Příbram        8       8       8         8
 SK Slaný      7       7       7         7
 SK Lhota      8       6       9        7,6
 AFK Tuchlovice      8       7       8        7,6
 SK Hřebeč      4       6       3        4,3
 Velká Dobrá      5       7       7        6,3
 Petrovice u Sedl.       6       6       5        5,7
 Všenorský SK      5       6       5         5,3

V dalším díle zavítáme k sousedovi všenorských, do Černolic.

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIONECH

hlavní budova hlavní budova
hlavní budova
menší kabina hostů (1.část) menší kabina hostů (1.část)