sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech XII.- Slovan Hradištko

Putování po stadionech XII.- Slovan Hradištko

17.12.2011

Dvanáctá cesta vede do oblasti, kde před léty hledal "nacistický" poklad Josef Mužík.

Pokud by Vás zajímalo něco o obci, která leží nad soutokem Vltavy a Sázavy, můžete navštívit webové stránky obce zde

Už když přijedete do areálu stadiónu, uvidíte propastný rozdíl mezi dneškem a obdobím, když se klubu dařilo a byl jak se říká "byl v laufu". Perfektně připravené hřiště je už dávno minulostí. V době konání zápasu bylo hřiště podmáčené a ve velice špatném stavu.

Kabina pro hosty průměrně veliká, ale podprůměrně uklizená. Sprchy a toalety jsou na tom výrazně lépe. Hospůdka s příjemnou obsluhou stojí za návštěvu. Točí dobrý Staropramen a nabízí netradiční pochutiny. Klobásy po zápase pro naše hráče už nebyly.

Vedle parkoviště pro fanoušky se nachází pěkné dětské hřiště. To je poslední pozitivum, co bychom na fotbalovém stánku místního Slovanu hledali.

Celkově tedy Hradištko musíme zařadit tam, kde se momentálně nachází v tabulce.

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

tým   zázemí     občerstvení   hrací plocha celkový dojem
 Nelahozeves       3       4       2         3
 Hvozdnice      3       6       4        4,3
 Spartak Příbram        8       8       8         8
 SK Slaný      7       7       7         7
 SK Lhota      8       6       9        7,6
 AFK Tuchlovice      8       7       8        7,6
 SK Hřebeč      4       6       3        4,3
 Velká Dobrá      5       7       7        6,3
 Petrovice u Sedl.       6       6       5        5,7
 Všenorský SK      5       6       5         5,3
 SK Černolice      8       6       8        7,3
 Slovan Hradištko      4       5       4         4,3

V dalším díle se podíváme na jaře do Dobříše.

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIONECH

Putování po stadionech