sokol-vrany.cz > Fanzóna > Putování po stadionech > Putování po stadionech XVI.- Nová Ves pod Pleší

Putování po stadionech XVI.- Nová Ves pod Pleší

31.5.2012

Poslední zastávkou této sezóny v našem seriálu je fotbalový areál Nové Vsi pod Pleší, která leží na okraji okresu Příbram v těsné blízkosti brdských lesů.

Díky mediální "reklamě" v Kladenském deníku na náš seriál jsem se musel do Nové Vsi vypravit, i když jsem tam původně jezdit ani nechtěl. Tušil jsem, že to nebude žádná hitparáda. Po příjezdu ale přišlo první malé překvapení.

Z kabiny hostů (jestli se tomu tak dá vůbec říkat) vznikla místnost pro rozhodčí. I ty ale bylo slyšet, jak naříkají. Pro hosty byla provizorně upravena přilehlá místnost místní sokolovny. Rozlohou se to s původní nedá srovnat. Co vyřešeno není ideálně, jsou sprchy. Jsou společné pro obě mužstva a ze čtyř nainstalovaných jsou dvě plně funkční a jedna by posloužila leda jako kapková závlaha na zahradě.

Druhým (milým) překvapením byl velice slušně připravený trávník. Hustý, nakrátko střížený a navíc před zápasem čerstvě nakropený. Mírné terénní vlny pak hráč ani nevnímá. Po Lhotě jednoznačně nejlepší jarní plac, který jsme viděli.

Dalším plusem areálu je přilehlé krásné dětské hřiště schované ve stínu vzrostlých bříz.

Jakoby domácí schovávali poslední klobásu pro naše hodnocení. Nikdo z našich hráčů,kromě mě, klobásu po zápase nedostal. Vyprodáno - ostuda! Chuťově průměr. Cena za klobásu standardní (35 Kč) Plechovková Plzeň 0,5l za 32 Kč. Natočit si do kelímku musíte sami.

Pokud se místním podaří dokončit projekt ,který mají rozpracovaný, tak tu možná za pár let uvidíme areál s první desítkou! Na studii nového supermoderního areálu se můžete podívat zde

Nově budovaný megarozsáhlý satelit v katastru obce ukazuje, že bydlení v této lokalitě může být velice příjemné. Z fotbalového pohledu jsme rádi, že sem minimálně jednu sezónu jezdit nemusíme.

Domácím samozřejmě blahopřejeme k postupu a přejeme co nejvíce sezón v krajském přeboru popř. další postupy.

odkaz na klubový web zde

hodnocení : (1-nejhorší ....10-nejlepší)

tým   zázemí     občerstvení   hrací plocha celkový dojem
 Sokol Vraný      7       7       7         7 *
 Nelahozeves       3       4       2         3
 Hvozdnice      3       6       4        4,3
 Spartak Příbram        8       8       8         8
 SK Slaný      7       7       7         7
 SK Lhota      8       6       9        7,6
 AFK Tuchlovice      8       7       8        7,6
 SK Hřebeč      4       6       3        4,3
 Velká Dobrá      5       7       7        6,3
 Petrovice u Sedl.       6       6       5        5,7
 Všenorský SK      5       6       5         5,3
 SK Černolice      8       6       8        7,3
 Slovan Hradištko      4       5       4         4,3
 MFK Dobříš      5       6             7           6
 Sokol Hostouň      3       6       4        4,3
 SK Nový Knín      2       4       3         3
 Nová Ves p.Pl.       3       3       7        4,3

* areál našeho klubu zhodnotil Kladenský deník

Hodnocení v tomto ročníku je ukočeno. V dalším díle se můžeme vypravit buď na stadion Realu Madrid nebo Manchesteru United. O tom rozhodnete v anketě.

ostatní díly najdete v sekci FANZÓNA > PUTOVÁNÍ PO STADIONECH

areál Nové Vsi pod Pleší ...račte vstoupit!areál Nové Vsi pod Pleší ...račte vstoupit!
areál Nové Vsi pod Pleší ...račte vstoupit!
kryté občerstveníkryté občerstvení
kryté občerstvení
kabinykabiny
kabiny