sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Rejšice - Vraný A 5:3

Rejšice - Vraný A 5:3

4.10.2014  16:00
KP 9.kolo

Selhání celého týmu po nadějném poločase.

I takové věci se ve fotbale stávají. Po slibném tříbrankovém náskoku přišlo totální herní selhání celého týmu a výsledkem bylo během třiceti minut pět branek v naší síti! I přes vysokou porážku a dvě odpískané penalty proti našemu mužstvu musíme ocenit bezchybný výkon rozhodčích. Výkon hráčů, hlavně ve druhém poločase, se hodnotit dá jen těžce.

Vasil Jalaghonia, který posílil náš tým pár hodin před utáním z Tuchlovic, asi podobný zápas ve své kariéře nepamatuje.

videozáznam ze zápasu najdete zde

branky : 10.Fujdiar, 31.Matoušek, 43.Maliňák

sestava : Obrcian - Beneš, Matoušek, Jaráb, Zelenka - Fujdiar, Urban, Maliňák, Hurt - Jalaghonia, Novák ///  střídal - Hlavatý /// připraven - Izera

Ze zdravotních důvodů se omluvil v den utkání Rada a Abrham dal přednost soukromé oslavě! Ano, i tak se dá bojovat o potřebné body.

Ani speciálně vyškolený odborník na skutečné blackouty nám k tomu nedokázal dát vysvětlení.

„Momentálně nejsem stále schopen najít  slova, která by vyjádřila mé vnitřní pocity…“ napsal nám den po zápase trenér Jirka Pazdera.

V dalším zápase přivítáme v neděli 12.října od 16 hodin souseda z tabulky, poslední Spartak Příbram.

KP 9.kolo

sezóna 2014-15