sokol-vrany.cz > Rozpis utkání podzim 2020

Rozpis utkání podzim 2020

28.7.2020

Aktualizovali jsme pro vás rozpis utkání na letošní podzim sezóny 2020/2021.

Všechna podzimní klání naleznete v sekci Zápasy - A tým - Rozpis utkání A tým. Ve sloupečku, kde je napsáno "Datum a čas" stačí pouze kliknout na bílou šipku a zápasy se vám seřadí od prvního po poslední.

Vraňáci svou podzimní pouť Okresním přeborem započnou v sobotu 29. srpna v domácí Agros Areně proti celku FK Brandýsek. Výkop je naplánován na 17:00.

Sezónu náš tým uzavře v Kročehlavech 21. listopadu, kdy se utkání začne již ve 13:30. O případných změnách v časech výkopů či datech budeme pravidelně informovat zde na našich stránkách, případně na Instagramu.

Budeme se těšit na co největší přízeň fanoušků jak v prvním domácím zápase, tak po celou sezónu.