sokol-vrany.cz > Rubrika Putování po stadionech je zpět!

Rubrika Putování po stadionech je zpět!

9.9.2020

Zdravíme všechny vranské fanoušky! Jelikož vás začalo pravidelně chodit do většího počtu na naše utkání, rozhodli jsme se s šéfredaktorským týmem, že pro vás oživíme rubriku Putováno po stadionech, jejíž iniciátorem a "otcem" je populární vranský matador Pepa Bauer.

Rádi bychom všem, kteří se z kdejakých důvodů nemohou dostavit na naše venkovní zápasy, přiblížili atmosféru a prostředí stadionů, na kterých budeme soupeřit se svými soky. Budeme se snažit přinést zákulisní informace o čemkoliv zajímavém, ale především to budeme hodnotit (v přátelském duchu) a sdílet fotografie - ať už profesionální nebo amatérské. Většinu věcí se budeme snažit zlepšit za pochodu, přičemž pokud byste měli nějaké připomínky nebo nápady co a jak zlepšit nebo co by vás zajímalo - nestyďte se nám to napsat do diskuze zde na webu, na email nebo na Instagram. Děláme to především pro vás, vranské fanoušky!

A jak se k rubrice dostat? V horní modré liště najedete na tlačítko Fanzóna, které se vám rozbalí a druhé okénko seshora uvidíte název Putování po stadionech. Kliknete a zobrazí se vám přehled všech stadionů, o kterých už psal zmíněný Bakero a nyní ty, o kterých budeme psát my.

Děkujeme a přejem hezký zbytek týdne