sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Tatran Sedlčany - Vraný A 8:3

Tatran Sedlčany - Vraný A 8:3

26.9.2010  17:00
1.A třída 8.kolo
Po zmátoření přišla studená sprcha / Kladenský deník

Ještě tak začátek, ten byl od nás docela aktivní, ale v sedmé minutě na nás rozhodčí pískl desítku, my se přestali soustředit na hru, ale spíš na debaty s rozhodčími (řídil Zuskin – poz. red.) a bylo to už moc špatné,“ lakonicky hodnotil zklamaný Michal David.

Ten po hodině hry raději sám odstoupil a pustil do hry bývalý slánský talent Husárka. „Jak bych to řekl? Asi tak, že jsem střídal, abych zápas dohrál“ hořce se pousmál nad tím, že i jemu nervy pracovaly.

V dresu domácích byla neudržitelná dvojka Pešek – Bartoš – oba zaznamenali hattrick. Za Vraný, jemuž oproti minulému kolu citelně scházel zkušený Sedláček, zmírňovali porážku po obrátce Rešl, Trejbal a Volf.

Branky:Pešek 3, Bartoš 3, R. Valsa, Pudil – Rešl, Trejbal, Volf

Rozhodčí: Zuskin.

Vraný: Jochman – Kocman, David (65. Husárek), Matoušek, Zelenka – Plašil (46. Volf), Trejbal, Blažek, Maliňák – Rešl (80. Němec), Sedláček (60. Volf).

Autor:
Rudolf Muzika