sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Sedlčany - Vraný A 2:1

Sedlčany - Vraný A 2:1

24.5.2015  17:00
KP 27.kolo

Sice s těsným rozdílem, ale opět z venku bez bodů.

Jedinou naší branku vstřelil náš nejlepší střelec jara Vasil Jalaghonia.

poločas 1:0

Inkasovali jsme už ve 3.minutě. Hosté po změně stran v 53.min zvýšili na 2:0. Výsledek korigoval v 62.min Vasil a další slibně se vyvíjející akce zastavil praporek pomezního. Na druhou stranu si domácí vytvořili a spálili množství vyložených šancí a ty kdyby proměnili, skóre by bylo jiné.

A když sudí Žáková ukončila bez jakéhokoliv nastavení zápas, čekala nás domu už jen dlouhá cesta. Počtvrté na jaře jedeme z venku s prohrou 2:1!!! (Ovčáry, Beroun, Příbram a teď Sedlčany)

Podrobnosti k zápasu připravujeme.

na video ze zápasu se můžete podívat zde

V příštím kole hostíme momentálně první tým soutěže Suchdol. Výkop v tradičním čase (neděle 17:00)

Pepa Fujdiar proti Sedlčanům rok nazpátekPepa Fujdiar proti Sedlčanům rok nazpátek
Pepa Fujdiar proti Sedlčanům rok nazpátek