sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2011-12 > Tuřany - Vraný B 0:0

Tuřany - Vraný B 0:0

21.4.2012  17:00
III.třída 18.kolo

Bezgólová plichta a neskutečné šance v našem podání.

referát ze zápasu připravil ze slánské nemocnice coach Patrik Šubrt

Soubor:Turany -Vrany B.pdfPopis:

V neděli po zápase A týmu poskytl krátký rozhovor pro náš web a slíbil, že pokud tým vyhraje v Uhách, tak v sobotu večer spustí nad Vraným ohňostroj !

Tomáš Novák ještě loni oblékal dres A týmuTomáš Novák ještě loni oblékal dres A týmu
Tomáš Novák ještě loni oblékal dres A týmu
Trenér týmu Patrik Šubrt byl po další remíze krátce hospitalizovaný ve slánské nemocnici. Po uklidnění byl propuštěn do domácího léčení.Trenér týmu Patrik Šubrt byl po další remíze krátce hospitalizovaný ve slánské nemocnici. Po uklidnění byl propuštěn do domácího léčení.
Patrik na zápase A týmu se svým synovcem Patrik na zápase A týmu se svým synovcem
Patrik na zápase A týmu se svým synovcem

sezóna 2011-12