sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > SK Černolice - Vraný A 6:0

SK Černolice - Vraný A 6:0

23.10.2010  15:00
1.A třída 12.kolo

Dva neomluvení a ještě zpíval kanárek

Zvláštní problémy muselo řešit vedení Sokola Vraný před zápasem v Černolicích. Nevídáno, aby v I. A třídě dva hráči bez omluvení nedorazili na mistrovský zápas. Záložník Trejbal a útočník Rešl to provedli, slátaná sestava pak zejména po obrátce favoritovi nestačila a prohrála vysoko 0:6.

Hrající kouč Michal David byl na zmíněné dva borce hodně rozzlobený, vždyť na poslední chvíli musel shánět dorostence. Rešl v týdnu marodil, v sobotu se už neozval a telefon nebral. Kocman se neomluvil vůbec. „Tohle se opravdu nedělá. Musíme mít k fotbalu nějaký vztah, ne se jím jen bavit. Je to přece i povinnost ke spoluhráčům,“ mračila se legenda okresního fotbalu. Sám ještě Rešlovi šanci chce dát, Kocmanovi už ne!

Každopádně mužstvo dohromady dal a v prvním poločase to favorit ještě neměl tak jednoduché. Nakonec skóroval po trestném kopu, který zeď zblokovala, následnou opakovanou ránu Jochman vyrazil před sebe a dobíhající hráč domácích zavěsil. Více toho vranská defenziva domácím nedovolila, ale po přestávce rozhodčí J. Svoboda zapískal po střetu Matouška s hráčem Černolic podle hostů hodně přísnou penaltu. Z té padl druhý gól a Sokolové pak už nestačili. „Hráči se už soustředili na vyrovnávání účtů s protihráči a ti měli jednoznačně navrch,“ konstatoval David, jemuž kromě zmíněných borců scházeli i Mrvík, Husárek či Sedláček, jenž opět ukončil působení v áčku. „Zkusím ho ale přemluvit, aby nám do konce podzimu ještě pomohl,“ hlásí Michal David.

Branky:Novák, Šilhavý, Zakopal, Rott, Podlešák, Macek

poločas 1:0

Rozhodčí: J. Svoboda.

Vraný: Jochman – Maliňák, David, Matoušek, Kala – Volf, A. Šplíchal, Trejbal, Zelenka – Bauer, Němec (75. Hora)