PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > SK Hřebeč - Vraný A 3:3

Termín
13.8.2011  10:15
Soutěž
1.A třída 1.kolo

V prvním mistrovském zápase nám ani tři vstřelené branky na hřišti soupeře nestačily na plný bodový zisk!

sestava : Jochman - Prágl, Urban, Kalík, Zelenka - Volf, Matoušek, Maliňák, Němec - Bauer, Galbavý

střídali : 70.min Kubík za Němce

připraveni : Šplíchal, Soudek, Hora, Frič

Natěšení domácí začali svižně a hned ve 3.minutě po autovém vhazování Machuta bombou k tyči otevřel skóre - 1:0. O dvě minuty nato bylo srovnáno. Matoušek vysunul chytrou kolmicí "Galboše", který prostřelil domácího brankáře 1:1. Ve 12.min domácí na polovině odvrátili výkop Jochmana, míč přelétl naší obranou linii a pro rozběhnutého Marca nebyl problém míč uklidit do sítě - 2:1. Ve 14.min opět pěkně vysunul Matoušek Galbavého, ale tentokrát hřebečský brankář přečetl úmysl našeho útočníka. Minutu nato zatáhl po levé straně míč Zelenka, krásným křižným pasem našel Bauera, ten si míč přehodil na svou silnější levou nohu a propálil houštinu těl - 2:2. V této fázi utkání jsme měli více ze hry, ale vyloženou šanci si vytvořili paradoxně domácí. Po rohu a odraženém míči se domácí hráč opřel z úctyhodné dálky a jeho střela orazítkovala naše břevno ! Ve 26.min jsme se marně dožadovali penalty za zákrok na "Galboše". Ve 29.min jsme se hněvali znovu. Ve středovém kruhu byl držen za dres Maliňák, rozhodčí Vočka nechal správně ponechanou výhodu, ale ve chvíli, když Volf byl rychlejší než domácí obránce a prostrčil si míč do velkého vápna, tak nás zastavilo nepochopitelné "dopísknutí akce" rozhodčího. Ve 33.min zvonila naše branková konstrukce podruhé. To se opět po odvráceném rohu opřel domácí hráč do míče a s pomocí větru trefil bohudík jen pravou tyč. Ve 36.min po spolupráci Galbavý - Bauer se druhý jmenovaný dostal až do vápna a zpoza obránce vystřelil. Domácí brankář Zajíček jeho střelu jen vyrazil a Volf míč uklidil do sítě. Bohužel pro údajné postavení Volfa v ofsajdu branka neplatila! Ve 44.min Galbavý pěkně vystřelil, ale střele chyběl metr přesnosti. Tak skončil poločas.

Druhý poločas jsme začali šancí Matouška, který po rohu pěkně hlavičkoval nad. Domácí jsme zatlačili na jejich polovinu a vytvořili jsme si tlak. V 52.min Volf ze strany krásně vystřelil, ale domácí brankář byl připraven. V 55.min domácí podnikli rychlý protiútok středem hřiště, posunuli na Machutu, který svým druhým gólem v zápase posílá Hřebeč opět do jednobrankového vedení - 3:2. Poté se hra přelévala nahoru-dolů, ale bez větších příležitostí. V 77.min se střídající Kubík ocitl ve vyložené šanci, ale jeho slabou střelu brankář stačil vytěsnit. V 80.min Kubík našel Galbavého, který opět nechal vyniknout domácího Zajíčka. V 83.min založil Urban rychlou akci na jeden dotek přes Bauera, ten zklepl na Maliňáka, který ideálně vybídl "Galboše", ten si po sprintu z poloviny hřiště posadil dva domácí hráče a zavěsil. Stanovil tak konečné skóre zápasu - 3:3.

Body se tak podle našeho názoru dělily spravedlivě. Za týden přivítáme na domácím hřišti mužstvo Dobříše.

V týdnu (středa) se můžete těšit na další díl seriálu Putování po stadiónech. Tentokrát z Hřebče.