sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > SK Hvozdnice - Vraný A 4:1

SK Hvozdnice - Vraný A 4:1

16.4.2011  10:30
1.A třída 21.kolo

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na hřiště toho času předposlední Hvozdnice. Věděli jsme, že přivézt body zrovna odsud bude hodně složité a to se nakonec potvrdilo. Navíc jsme přišli o vyloučeného Rudu Rešla.

Úvodní sestava :

Jochman - Kala, Matoušek, Kalík, Zelenka - Volf, Galbavý, Plašil H., Maliňák, Soudek - Rešl

střídání : 67´Frič za Kalu, 46´Novák za Soudka

připraven : Šplíchal

Na rozdíl od jiných zápasů jsme začali aktivně a už v 5.minutě se do slibné šance dostával Volf. Bohužel ho zastavil praporek pomezního s "údajným" ofsajdem. V 7.min opět "ofsajd" a v něm Galbavý. Ve 14.min podnikli domácí útok, který skončil rohem. Po jeho zahrání se Jochmanovi podařilo první střelu vytěsnit na tyč, ale na druhou dorážku v podání Zavadila už neměl nárok - 1:0.

Pokračuje "ofsajdové" představení pomezního, když zastavuje Rešla a následně Galbavého a nám se vybavuje nedávné kritické hodnocení trenéra Doks p.Škváry. Ono jednogólové vedení je pro domácí ošemetné. A tak ve 42.min vidí Pepa Galbavý ŽK za protesty, když zákeřně faulující domácí hráč nebyl ani karetně napomenut. První poločas končí.

Do druhého poločasu střídá Soudka Novák. Hned ve 47.min podnikají domácí útok po pravé straně. Pomezní se tentokrát řídil návrhem šéfa rozhodčích Macely zrušit ofsajdy a tak 2m ofsajd pouští a domácím daruje druhou branku - 2:0  V 55.min Ruda Rešl zbytečně tvrdě atakuje obránce a vidí rovnou ČK! Oslabuje tím tým, který ještě dvakrát inkasuje - 4:0. V 89.min poslal Pepa Galbavý do úniku Volfa, který šokován, že není v ofsajdu, snižuje na konečných 4:1 pro domácí.

Kdybychom zkraje utkání měli možnost zakončit akce, které ofsajdové nebyly, mohl se zápas vyvíjet jinak...........ale vlastně ::: Kdyby nebyly ryby, nebyly by rybníky.....takže pogratulujme domácím ke třem bodům.

My se už ale musíme dívat dopředu, neboť v neděli od 17ti hodin přivítáme ambiciózní tým z Dobřichovic s ambiciozním mecenášem pane Dragounem, který dříve investoval svoje finance do nedaleké Řevnice.   viz článek

Do Hvozdnice se ještě vrátíme ve středu v našem seriálu Putujeme po stadiónech.

optické klamy na hřišti ve Hvozdnici, díky kterým se velice obtížně posuzují ofsajdyoptické klamy na hřišti ve Hvozdnici, díky kterým se velice obtížně posuzují ofsajdy
optické klamy na hřišti ve Hvozdnici, díky kterým se velice obtížně posuzují ofsajdy