sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - Dobřichovice 1:2

Další domácí zápas jsme nezvládli a prohráli 1:2 stejně jako naposledy s Doksy.

sestava :

Šplíchal - Plašil J., David, Kalík, Zelenka - Volf, Matoušek, Maliňák, Němec - Bauer, Galbavý

střídání : 46´Kala za Plašila J., 70´Novák za Němce

připraveni : Jochman, Soudek, Frič, Rohlíček

Začátek utkání patřil hostům, když už v 5.min musel náš brankář Šplíchal krýt nebezpečnou střelu. Ve 13.min trochu nešťastně atakoval Němec hráče Dobřichovic v pokutovém území a hosté zahrávali pokutový kop. Ten však Štěpán Šplíchal bravurně kryl! V 18.min byl před vápnem faulován pronikající Roman Němec. K zahrání přímého volného kopu se postavil Libor Maliňák a ukázal, že kopací techniku má vytříbenou - 1:0.

Ve 22.min Galbavý po další pěkné akci střílí vedle. Hosté ale rychlou kombinační hrou začali získávat převahu nejen ve středu hřiště, ale začali nám zle zatápět i v obraně. Ve 35.min si převzal nedůsledně bráněný Vořechovský míč u pomezní čáry a sólem přes naše tři hráče se dostal na hranici velkého vápna, odkud střelou k tyči srovnal poločasový stav na 1:1.

O poločas vystřídal zraněného H.Plašila Kala. Dvacet minut mohli diváci vidět fotbal nahoru-dolů, ale bez vyložených šancí. Až v 65.min se hostující hráč prosadil přes Romana Němce, odcentroval a Kalivoda v pádu se štěstím dostal míč do naší sítě - 1:2!

V 68.min se k odraženému míči dostal Pepa Galbavý, ale jeho bomba z hranice vápna našla přesně postaveného brankáře Fajfrlíka. Pár minut nato vybídl Galbavý Matouška, který váhal se zakončením a tak největší šance na vyrovnání skončila v náruči hostujícho gólmana. V 70.min přichází střídá Novák Němce. V posledních minutách zápasu máme více ze hry, ale takticky vyspělé Dobřichovice šetří čas jak zdržováním tak držením míče v bezpečné vydálenosti od své branky. Poslední naše šance přichází v 88.min, to si Volf narazil s Bauerem a jeho střela minula šibenici o pár decimetrů.

Zápas tak skončil už po čtvrté na jaře výsledkem 1:2, tentokrát v náš neprospěch. V příštím týdnu přivítáme opět doma tým ze Sedlčan, který si poradil s Tuchlovicemi 3:1.

sestava hostů :

Fajfrlík - Vršecký, Smiovský, Dohnal (79.Klíma.), Bouška, Debnár, Vořechovský, Větrovec (60.Valenta), Krajčí, Karda, Kalivoda

připraven : Rosol

Libor Maliňák vstřelik krásnou branku, která bohužel body nepřineslaLibor Maliňák vstřelik krásnou branku, která bohužel body nepřinesla