sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - Sedlčany 3:3

Vraný A - Sedlčany 3:3

1.5.2011  17:00
1.A třída 23.kolo

Ani v dalším domácím zápase jsme nebodovali naplno. Od tří bodů nás dělila poslední standardní situace hostů v nastaveném čase.

sestava :

Šplíchal - Kala, David, Kalík, Zelenka - Volf, Matoušek, Maliňák, Soudek - Bauer, Galbavý

střídání : 56´Němec za Soudka, 88´Novák za Bauera, 90´Frič za Volfa

připraveni : Jochman, Hora

Utkání jsme začali aktivně a rychlou kombinační hrou jsme soupeře dostali pod tlak. V 10.min se do šance dostal Pepa Galbavý, ale těsně minul. Ve 13.min po přímočaré akci vybídl kolmicí Matoušek Galbavého, který tentokrát chladnokrevně svou druhou šanci proměnil - 1:0

Na druhé straně zahrozili hosté pěknou střelou z hranice vápna, ale Špíchal konečky prstů vytlačil na roh. Ve 20.min zahrával TK od postranní čáry Kala. Na přetažený centr si naběhl Kalík a pěknou hlavičkou zaměstnal hostujícího brankáře, který s obtížemi odvrátil na roh. Ve 24.min vybojoval míč Volf, posunul na Kalíka, který si naběhl z pozice stopera až do pokutového území a krásnou přihrávkou přes celé vápno nabídl šanci Galbavému. Ten neodmítl a poslal nás do vedení 2:0. Poté se v dobré pozici ocitl Libor Volf, ale na střelu už neměl dostatek času a prostoru. Ve 31.min se k míči na šestnáctce dostal sedlčanský Valsa R. a jeho střela s mírnou tečí našeho Kalíka skončila v síti - 2:1. Poté obdržel k překvapení všech Maliňák ŽK v souboji tělo na tělo. Davidovi se rozhodnutí rozhodčího ale nelíbilo a tak ve stejný moment uviděl ŽK za protesty. Ve 45.min byl zákrok Matouška ocěnen také ŽK. To se nám bohužel později nevyplatilo.

Druhý poločas pro nás nezačíná dobře. V 50.min je po druhé ŽK vyloučen Matoušek a na jeho místo se stahuje z útoku Pepa Galbavý, což výrazně oslabuje naši ofenzívu. I v deseti se nám daří odolávat útokům soupeře a ten si výraznější šanci nevytvořil. Naopak nám se naskytly dvě slibné možnosti Volfa, ale bez gólového efektu. Do další šance se po úniku Bauera po pravé straně dostal Galbavý, ale míč netrefil oprimálně. V 83.min po faulu na Galbavého zahrává TK Bauer a nachází na zadní tyči důrazného Kalíka, který zvyšuje na 3:1. Hosté se ale nevzdávají a dvě minuty nato z rohu (podle mnohých se měl kopat aut od naší branky) snižují Bartošem.

V 88.min takticky střídáme. Nastavují se 4 minuty. V té poslední je u postranní čáry faulován Novák, ale rozhodčí posoudil zákrok ve prospěch hostů. Všichni hráči Sedlčan včetně brankáře se nastěhovali do našeho vápna. Trestný kop bohužel končí k našemu smutku v brance - 3:3. Ihned po rozehrání rozhodčí ukončil zápas a diváci si mohli připomenout ligový kolaps Plzně proti Slavii, která v závěru zápasu inkasovala také dvě branky a přišla o vítězství.

K příštímu zápasu zajíždíme v sobotu ráno do Příbrami.

sestava hostů : Mošnička - Bartůšek, Bartoš, Pudil, Havel, Valsa M, Pešek, Janoušek, Kvěch, Kiš, Valsa R.

připraveni : Čejda, Matoušek, Dvořák

Michal Kalík vstřelil naší třetí branku, Petr Matoušek (vlevo) byl vyloučenMichal Kalík vstřelil naší třetí branku, Petr Matoušek (vlevo) byl vyloučen