sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2012-13 > SK Rakovník - Vraný A 1:2

SK Rakovník - Vraný A 1:2

30.9.2012  16:30
1.A třída 8.kolo

"Galboš" dvěma přesnými trefami v samém závěru zápasu zajistil další tři body ze hřiště soupeře.

první reakce našeho trenéra Jirky Pazdery :

"Proti houževnatému mladému soupeři, který hrál pěkně od podlahy jsme se prosadili až v závěru. Měřítko kvality naší hry by snesla až poslední čtvrthodinka. Výborný výkon předvedli především obětavě hrající Michal Jaráb a střelec našich branek Pepa Galbavý. Smekám před hráčema, že hráli až do konce a opět ukázali vnitřní sílu. Jsme spokojeni spíše s výsledkem než s předvedenou hrou."

branky : 2x Galbavý

poločas 0:0

Soubor:sk_rakovnik_-_vrany.pdfPopis:

"Galboš" opět dvakrát skóroval (foto Rakovnický deník)"Galboš" opět dvakrát skóroval (foto Rakovnický deník)
"Galboš" opět dvakrát skóroval (foto Rakovnický deník)

sezóna 2012-13