sokol-vrany.cz > Sobotní brigáda

Sobotní brigáda

23.4.2021

Zítra, tj. v sobotu 24/4/2021 nás v Agros Areně čeká dobrovolně povinná brigáda za účelem nezbytných oprav a renovací v důsledku dlouhé nepřítomnosti živoucí bytosti v areálu, což způsobila všem známá pandemie.

Sraz je naplánován mezi 8:30-9:00, poněvadž v týmu máme chronické opozdilce. Doba trvání zítřejší brigády je odhadnuta na cca 2,5-3 hodiny.

Technický štáb našeho mužstva vyhodnotil jako hlavní priority nutných pracovních úkonů následující:

1. Vyčištění kanálků u tribuny (jejich ucpání zapříčinili s největší pravděpodobností fanoušci nespokojení s naším herním projevem, což dokumentovali vehementním odplivnutím).
  2. Zastřižení (nejlépe kompletní destrukce) prapodivného křoví vedle domácích střídaček, které dorůstá obludnými rozměry pomalu až na hřiště, nikdo neví, co to vlastně je zač a místy svým tvarem připomíná zimní sestřih Dominika Feriho.
  3. Svaření klandrů u tréninkového hřiště, které byly poškozeny neznámým pachatelem/pachateli nám neznámo kdy.
  4. Natření domácích a hostujících střídaček a možná i renovace podlah. Tyto střídačky už zažily mnohé a vzhledem k tomu, že naše zápasy bývají emočně vypjaté pro nás i pro našeho soupeře, tak není divu, že podlaha drží už jen s posledním vypjetím všech sil. Uvidíme, zda na tento úkol zbyde dostatek času.
  5. V neposlední řadě budeme shrabávat listí v okolí parkoviště a tribuny, aby příjezdová a příchodová cesta byla opět jako ze žurnálu.

Toto je 5 hlavních bodů, kterým se budeme věnovat. To však neznamená, že během zítřka nevyplují na povrch další problémy, s kterými se budeme muset vypořádat. Vzhledem k stále trvajícím přísným vládním podmínkám navíc budeme muset pracovat odděleně, což naši práci jistojistě ztíží. Nebojíme se ale, že bychom si s tím neporadili, páč jsme kluci šikovní a zdatní.

Pokud bude mít někdo čas a chuť přiložit ruku k dílu, rádi ho uvítáme s otevřenou náručí a vlídným slovem - práce se jistě najde. Ostatním přejeme krásný a klidný víkend.