platformy ke sledování
Jaká sociální platforma je nejlepší ke sledování dění v našem fotbalovém klubu?

sokol-vrany.cz > Sobotní přípravný zápas zrušen!

Sobotní přípravný zápas zrušen!

20.8.2020

S politováním musíme oznámit, že poslední přípravný zápas, který byl naplánován na tuto sobotu 22. srpna od 17:00, byl zrušen. Důvodem je, že jsme nesehnali náhradního soupeře poté, co nám to dva týmy odpískaly na poslední chvíli.

V původním plánu jsme měli tuto sobotu sehrát poslední přípravný zápas před vstupem do mistrovské sezóny s celkem z Rynholce. Bohužel, rynholecké vedení se špatně podívalo do kalendáře a nevšimlo si, že ve smluveném termínu již začínají oni mistrovskou sezónu, tudíž nám to byli tamější bafuňáři nuceni před dvěma týdny zrušit a nás tak nechali v dosti choulostivé situaci.

Nakonec se nám podařilo po sáhodlouhých telefonátech do všech koutů okresu a kraje sehnat tým Hřebeč B, avšak těm se minulý víkend, slovy jejich trenéra, zranilo více jak šest hráčů a kvůli tomu nejsou schopni poskládat zdravou jedenáctku - tuto další nelichotivou zprávu jsme se dozvěděli v úterý.

Započalo tedy další urputné hledání soupeře na víkend a po námluvách s Knovízem nebo Žižicemi nakonec padly veškeré přijatelné možnosti (ať už z důvodů nedostatku hráčů soupeřů nebo jiných podmínek) a my se musíme omluvit Vám všem, kteří jste se chystali v sobotu na náš poslední přípravný zápas. Žádný se konat nebude a bohužel ani trénink určený pro širokou veřejnost, jež se dlouhou dobu také zvažoval a i hráči s trenérem byli ochotni ho otevřít a zpřístupnit i pro oko kolemjdoucího fanouška.

Dobrou zprávou je, že při dalších sobotních tropických vedrech můžete s klidem v duši zamířit na všechná možná koupaliště a pošetřit své hlasivky a dlaně na příští sobotu - 29. srpna, kdy od 17:00 začínáme svou pouť podzimní částí sezóny. Soupeřem nám bude okresem prověřený celek FK Brandýsek, takže je dobře, že začínáme podzim v domácí Agros Areně.

Zapiště si to do kalendářů, deníčků nebo za uši a uvidíme se za devět dní u fotbalu, klobásy a piva! Hezký zbytek týdne přejí

#VranýKoně

1.FC Slovan Velvary B  12
     4.SK Kročehlavy*  8
     5.SK Slavoj Pozdeň*  7

* Zápas Pozdeň - Kročehlavy je naplánován na 28. září.