PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Sokol Klecany - Vraný A 1:5

Termín
6.11.2010  14:00
Soutěž
1.A třída 14.kolo

Pohodovým vítězstvím 5:1 na hřišti Klecan si fotbalisté Vraného zajistili do jarních odvet I. A třídy ještě lepší pozici, než měli loni. Mají už 20 bodů a navíc domácí duel s Tuchlovicemi k dobru.

Svůj tým chválil v Klecanech hrající kouč Vraného Michal David pouze za první poločas. Ten přinesl čtyři branky v síti domácího brankáře, který nebyl schopen hasit chyby svého příliš otevřeně hrajícího celku.

Po brejcích se trefili Volf, Rešl a poté Maliňák a za 25 minut bylo vlastně po utkání. Ještě do poločasu se po standardce prosadil Matoušek, ovšem po obrátce David poslal na hřiště dva mladé bojovníky a hra se zhoršila. Přesto střelec duelu Volf zvýšil, teprve pak dostal prostor nejlepší hráč domácích Rybecký k aspoň čestnému zásahu.

Branky:19. 81. Rybecký - 5. a 61. Volf, 13. Rešl, 25. Maliňák, 41. Matoušek.

Rozhodčí: Zelenda.

Vraný: Šplichal – Kala, David, Matoušek, Zelenka – Volf, Trejbal, Blažek (76. Husárek), Maliňák – Rešl (61. Bauer), Němec (46. Novák).