sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > SK Zlonice - Vraný B 3:0

Soupeř potvrdil roli favorita a díky střelecké produktivitě zvítězil.

Za vydatného deště na dobře připravený trávník vyběhla tato jedenáctka :

Pražák - Kabourek, Linhart T., Tůma, Liška J. - Beránek T., Hlávka, Plašil, Soudek - Capl, Pazdera

Střídání :  40´Novák za Pazderu, 57´ Fojt za Beránka, 61´ Zázvorka za Tůmu

rozhodčí : pan Sandev V.

Proti mužstvu Zlonic, které disponuje kvalitním kádrem, jsme nastoupili bez Pavla Lišky, který si odpykává trest za vyloučení v minulém kole. Zápas nemohli pro zranění odehrát ani Tomáš Kubík s Vojtou Horou.

Do první šance poslal Filip Soudek Mílu Capla, který se kličkou zbavil stopera domácích, dostal se až před gólmana, ale jeho slabá střela skončila mimo branku. V 15.min. zahrál  rukou na hranici velkého vápna Honza Liška, ale trestný kop v podání Martina Špety skončil vysoko nad a míč se dlouho hledal na cestě k Vyšínku. Naše obrana v 18. min. nepohlídala jednoho z útočníků a přesná střela končí za zády bezmocného Karla Pražáka, prohráváme 1:0. Vyrovnat mohl Martin Plašil, ale jeho pěknou střelu ve 23.min. kryje brankář domácích. Ofenzivní hra našeho mužstva dostává další dva zásahy v rozmezí pěti minut a tak ve 35.min prohráváme 3:0. Připočteme-li k tomu zranění Libora Pazdery, který musí ve 40.min střídat a Marka Tůmu, který do zápasu nastoupil se zraněným svalem, nejsou vyhlídky do konce zápasu moc růžové. Přesto jsme mohli ve 41.min.snížit, ale hlavička Martina Plašila skončila pouze na tyči. Celý druhý poločas jsme nepustili soupeře na naší polovinu, ale zakončení našich hráčů bylo žalostné. V 55. min. uplatnil svou rychlost Tomáš Novák, ale své sólo zakončil mizernou střelou do gólmana. Šancí jsme si vytvořili několik, ale když se neprosadil ani zkušený Marek Tůma, museli jsme ocenit efektivitu domácích, kteří zápas rozhodli už v prvním poločase.

V dalším zápase přivítáme v sobotu 7.5. od 17:00 na našem hřišti mužstvo Viktorie Černuc.