Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Sokol Neuměřice - Vraný B 2:2

III.třída 14.kolo

K prvnímu mistrovskému zápasu po zimní přestávce jsme nastoupili v této sestavě :

Lowe - Liška J., Plašil M., Linhart T., Liška P. - Beránek T., Hlávka, Kubík, Soudek F. - Pazdera, Novák

Střídání : 60´ Capl za Nováka; 71´ Hora za Soudka

Na nerovném a promáčeném hřišti v sychravém počasí se v úvodu hrálo opatrně na obou stranách.

Ve 20.min. po střele našeho kapitána Libora Pazdery vedeme 0:1.

Do konce poločasu jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, ale skóre se měnilo až po přestávce, kdy se v 48. min. trefil Tomáš Kubík a vedeme 0:2.

Bohužel na konci druhého poločasu jsme přenechali iniciativu domácím, kteří v 70.min. snížili a následně v 80.min. vyrovnali na konečných 2:2.

Z dobře rozehraného utkání si tak vezeme pouze bod a ztrátu budeme muset napravit v dalším utkání, kdy doma hostíme Pozdeň.