Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Vraný B - SK Slavoj Pozdeň 5:1

Vraný B - SK Slavoj Pozdeň 5:1

Karel Pražák v zápase zneškodnil 2 penalty !Karel Pražák v zápase zneškodnil 2 penalty !
Karel Pražák v zápase zneškodnil 2 penalty !
Termín
2.4.2011  16:31
Soutěž
III.třída 15.kolo

Za krásného slunečného počasí jsme před domácím publikem nastoupili k zápasu v této sestavě :

Pražák - Liška J., Linhart T., Tůma, Liška P.- Kubík, Hlávka, Hora, Beránek T. - Plašil M., Capl

Střídání : 65´ Fojt za Lišku, 83´ Sýkora za Beránka

rozhodčí : pan Choleva

Do utkání jsme nastoupili s ofenzivní taktikou, hrou na tři útočníky a presinkem na soupeřovu obranu. Na hrotu se pohyboval Míla Capl a křídelní útočníci Tomáš Beránek a Martin Plašil měli doplňovat útočnou sílu. Již ve 3. min. byl faulován Martin Plašil a kapitán v tomto utkání Lukáš Hlávka s jistotou proměnil pokutový kop, vedeme 1:0.

Běžela 13.min, kdy se po individuální akci přes tři hráče krásně prosadil Míla Capl a střelou k tyči nekompromisně zvyšuje na 2:0. Rozhodčí Choleva nařídil v 18.min trochu přísně pokutový kop proti nám, ale Karel Pražák bravurně chytá.

Celý první poločas byl jasně v režii domácích hráčů.  Ve 33. min napřáhl Martin Plašil a krásnou střelou do růžku hostující svatyně zvýšil náskok na 3:0. Neutekla ani minuta, kdy Vojta Hora zahrává roh a Tomáš Kubík se i ve druhém utkání zapisuje mezi střelce, vedeme již 4:0!

Přihlížejíci diváci se určitě nenudili a ve 35. min se dočkali i hosté, kdy pěknou střelou nedali našemu golmanovi šanci 4:1 a uzavírají stav prvního poločasu.

Na začátku druhého poločasu Martin Plašil vybojoval míč, který posunul na Mílu Capla a ten korunoval svůj velmi dobrý výkon gólem na 5:1. Ve 48. min po faulu Tomáše Kubíka zahrávají hosté další pokutový kop a i tentokrát náš brankář fantasticky penaltu vyráží !

Další pohledné akce našeho týmu již změnu skore nemění a tak zaslouženě vítězíme.

Slova chvály si v tomto ukání nezaslouží jedinci, ale celý tým, který do puntíku splnil taktické pokyny. Příští týden zajíždíme na horkou půdu prvních Otvovic a budeme se snažit navázat na výkon z domacího prostředí, i když víme, že to bude hodně těžké.

Zápas pro zranění achilovky nemohl odehrát Libor Pazdera, který ihned po utkání odcestoval do Mnichova, kde se podrobí speciálnímu vyšetření u věhlasného lékaře Hanse Müllera-Wohlfartha.

coach PŠ

Rozhovor s Karlem Pražákem, který v zápase zneškodnil 2 penalty Vám přineseme v průběhu týdne.