sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Vraný B - Slavoj Zvoleněves 7:2

Vraný B - Slavoj Zvoleněves 7:2

16.4.2011  17:00
III.třída 17.kolo

Další soupeř inkasoval K.O. už v průběhu prvního poločasu.

Stejně jako v našem minulém domácím zápase jsme předvedli gólovou smršť už v prní půli a rozhodli tak zápas. Po vzoru velkých trenérů se i náš kouč Patrik Šubrt rozhodl šetřit hvězdy a tak třeba Míra Sedláček mohl o poločas odjet na rodinnou oslavu svých narozenin.

Náš trenér po důkladné analýze soupeře poslal na hřiště tuto sestavu :

Pražák - Liška J., Linhart T, Sedláček V., Liška P. - Beránek T., Kubík, Tůma, Plašil M. - Soudek F., Capl

střídání :   46´ Pazdera za Kubíka; 46´ Hora za Sedláčka; 69´ Beránek T. II za Capla

připraven : Kabourek M.

rozhodčí : pan Hamza

V náročné zimní přípravě jsme se věnovali nácviku ofenzivní hry, kterou chceme na domácím hřišti předvádět. I tentokrát jsme splnili normu a 7 branek v síti soupeře muselo diváky bavit.

Vzhledem k pracovnímu vytížení nemohl nastoupit kapitán Lukáš Hlávka, ale podařilo se přemluvit Míru Sedláčka a přitomní diváci si jistě přišli na své.

Do soupeře jsme se pustili hned pěkně od začátku. Ještě ani hospodský nedal klobásy do udírny a už vedeme 1:0. Běžela teprve první minuta a na hranici velkého vápna byl faulován Míla Capl. Nařízený trestný kop bravurně provedl Marek Tůma a s přehledem zatočil balon do pravé šibenice. Ve 13. min. vedeme 2:0, když zahráváme roh z levé strany a Tomáš Linhart střelou na dvakrát překonává brankáře hostů. Kombinační hrou zyšujeme tlak a tím si vytváříme další šance.

Po levé straně se pěkně uvolnil Filip Soudek a svojí individuelní akci zakončil pěknou střelou k tyči, skóre se tak ve 35. min. mění na 3:0.Před odchodem do kabin ke krátkému odpočinku ještě přidáváme jednu branku, kdy se levačkou z hranice penalty prosazuje Martin Plašil a zvyšuje na 4:0.

Do druhého poločasu nastupuje po zranění Libor Pazdera a věkem ještě dorostenec Vojta Hora. V 54. min se dočkali i hosté a snížují na 4:1. Po chybě hostujícího stopera odpovídáme Tomášem Beránkem a v 56.min kontrolujeme na 5:1. Bohužel v 69. min pro zranění zad odstupuje Míla Capl, kterého nahradil Tomáš Beránek II. a zároveň musí ze hřiště i Vojta Hora, který si obnovil zranění kotníku. Pro nás nešťastnou minutu využívá zvoleňevský útočník ke vstřelení druhé branky do naší sítě, stav zápasu 5:2. Jelikož už nemůžeme střídat, dohráváme zápas v deseti. I přesto se v 74. min po chybě gólmana prosazuje Libor Pazdera a vedeme 6:2. Minutu před koncem utkání ještě Libor Pazdera přihrává Tomáši Beránkovi a ten svým druhým gólem dává výsledku konečnou podobu, vítězíme 7:2.

Zápas jsme měli od začátku jasně pod kontrolou a bylo jen otázkou, kdo se zapíše do listiny střelců.

Další utkání hrajeme v sobotu 23.dubna od 17:00 v Tuřanech. Vzhledem k mé účasti na fotbalovém semináři v německém Frankfurtu, Vám příští zápas zhodnotí coach RH, který také povede mužstvo za vítězstvím.