sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Sokol Tuřany - Vraný B 6:4

Ani čtyři vstřelené branky na hřišti soupeře nám k bodům nestačily!

Löwe, Liška J. - Linhart T. - Hlávka - Liška P., Beránek T. -  Tůma  - Kabourek, Kubík - Capl, Pazdera

Střídání :   70´ Plašil za Beránka

Připraveni : Zázvorka , Hájek

Rozhodčí : pan Švagr

Tradičně začínáme aktivně a už v 5.min. Marek Tůma nastřeluje tyč. Pokračujeme v tlaku a ve 14.min zahazuje slibnou šanci Tomáš Kubík. Minutu na to se ve slibné šanci ocitl Libor Pazdera, ale ani on neskóroval. Prvního gólu jsme se dočkali v 21.min., kdy se z trestného kopu krásně trefil Míla Capl, vedeme 0:1. Neuběhlo ani pět minut, trestný kop zahrává opět Míla Capl a jako přes kopírák trefil stejnou šibenici, vedeme 0:2. Domácí ve 35.min.snižují z penalty na 1:2.Skvělou střeleckou produktivitu potvrzuje Míla Capl, dovršuje svůj hattrick a zvyšuje na 1:3, to běžela 39.min. Do konce poločasu ještě inkasujeme a do kabin se jde za stavu 2:3.

Druhý poločas lépe zvládají domácí a  ve 47.min. srovnávají na 3:3. V 59.min. na hranici penalty nevyužil Libor Pazdera vyloženou šanci a za schvíli se potvrdilo : nedáš - dostaneš. V 60.min. mužstvo Tuřan otáčí výsledek na 4:3 a za 5 min potvrzuje dokonalý obrat v zápasu na 5:3. Druhá žlutá karta a následně červená posílá v 67.min. Pavla Lišku předčasně do kabin.Jiskřičku naděje nám dává Honza Liška, který pěknou střelou z dálky snižuje na 5:4. V 87.min. inkasujeme gól na 6:4 a tím je o výsledku rozhodnuto.

Zápas dvou rozdílných poločasů. Úvod patřil našemu mužstvu, ale za druhý poločas, který jsme absolutně nezvládli, jsme si nezasloužili vyhrát.

Příští zápas hrajeme v sobotu 30.4. od 17:00 ve Zlonicích, kde nás čeká derby proti soupeři, který je momentálně na 4.místě tabulky.

Srdečně Vás zveme na toto utkání a budeme rádi za Vaší podporu.