sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - SK Hvozdnice 1:1

Vraný A - SK Hvozdnice 1:1

12.9.2010  17:00
1.A třída 6.kolo
Vraný ztratilo body i s Hvozdnicí

Pět kol byli fotbalisté Hvozdnice v I. A třídě do počtu a pro legraci. Měli na kontě nula bodů a skóre 1:23. Hrůza! Jenže v neděli se chytili ve Vraném. Přijel tam kádr posílený pěti novými borci v čele s exligistou Bohemky či Liberce Robertem Neumannem a osmatřicetiletý borec je nakonec dovedl k cenné remíze 1:1.

Pro Sokol se naopak situace stává čím dál složitější. Začíná se projevovat letní oslabení kádru, mužstvo navíc čekají dva těžké venkovní duely na hřištích Dobřichovic a Sedlčan. „Už proto jsem hráče varoval, aby Hvozdnici nepodcenili. Možná to ani neudělali, ale stejně to nedopadlo. Hosté bojovali až do konce a my ztratili vedení. S jedním gólem si ale nemůžeme myslet, že tříbodový zisk bude automatický,“ posteskl si kouč Vraného Břetislav Wozniak.

Jeho tým vedl od 33. minuty po prakticky jediné povedené akci, kdy si Rešl naběhl na dlouhý míč a z úhlu prostřelil gólmana na bližší tyčku. 1:0

Náskok držel Sokol do 85. minuty, kdy stejně jako v minulém kole v Doksech inkasoval po rohovém kopu. Míč si našel na hranici šestnáctky Kruh a poslal ho přes všechny fotbalisty do sítě. 1:1  „To jsou stále podobné chyby pramenící z nezodpovědnosti hráčů. Minule jsme dostali branku od nejmenšího kluka, teď zase tohle. Z rohu vám přece může dát branku jedině nějaká Godzilla jako byl Koller, jinak to nejde, ne?“ zoufal si Wozniak.

Ten na úterním jednání požádá vedení oddílu o posílení kádru. Hlavně mladí hráči podle něj pro tuhle soutěž dosud neuzráli. „Já říkám, že z brambor biftek neuděláš. A když přinesu manželce domů kabanus, mohu se těšit jedině na buřtguláš, ne na pořádný guláš s hovězího i vepřového. Takhle to je i s naším kádrem, byť tentokrát zaúřadovala i trochu smůly, když se útočník Bauer těsně před utkáním zranil doma na zahradě těžkým kladivem. Bez něho jsme byli v útoku úplně impotentní,“ dodal zklamaný Břetislav Wozniak.

Vranské bude určitě zajímat i to, že jejich bývalý kouč a manažer Josef Jenč, který v létě nečekaně kádr opustil, je po těžké operaci kolenního kloubu. A snad bude vše v pořádku. „Hovořil jsem s ním a to víte, je to těžká operace. Doufám, že něco takového nečeká ani mne, koleno mi od jarních povodní, po nichž jsem musel pracovat s moc krátkou lopatou, také dost bolí,“ dodal rázovitý trenér původem ze Slezska.

Rozhodčí: Fejfar

Branky: 33. Rešl – 85. Kruh

Poločas : 1:0

Vraný:Šplíchal – Kocman, David, Matoušek, Maliňák – Husárek, Trejbal, Volf (62. J. Plašil), Zelenka (75. Jochman) – Blažek, Rešl.

Autor:
Rudolf Muzika / Kladenský deník