sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - SK Nový Knín 2:1

Vraný A - SK Nový Knín 2:1

Cápa a Kalíšek v pozadí - hráči, kteří byli dnes u zrodu našich gólů
27.3.2011  15:00
1.A třída 18.kolo

Díky odloženému 17.kolu jsme se podruhé na jaře představili opět domácím fanouškům a získali nesmírně důležité tři body.

Nastoupili jsme v sestavě:

Šplíchal - Kala, Kalík, David, Zelenka - Volf, Galbavý, Matoušek, Maliňák - Bauer, Němec

připraveni byli : Jochman, Plašil H., Rohlíček, Rešl, Frič, Hora

Začátek jsme po vzoru našich reprezentantů ve Španělsku nazachytili a během prvních 3 minut si Nový Knín vypracoval 2 rohy, po kterých se určitě nejvíce potil Libor Volf, který je na přední tyči s obtížemi odvracel. Poté jsme chybnou "malou domů" darovali soupeři šanci, která naštěstí neskončila brankou.

Po této výstraze jsme začali hrát aktivněji a s větším důrazem. Výsledkem bylo nespočet šancí. Své galapředstavení zahozených šancí spustil Bauer, když křižný centr za obranu poslal hlavou brankáři pouze do náruče. Následovala série našich trestných a rohových kopů, kdy se opět vyznamenal brankář hostů. Ve 24. minutě po individuální akci krásně pálil Pepa Galbavý, ale brankář vytěsnil střelu na roh. Z toho pak přesně hlavičkoval Petr Matoušek a kdy už všichni zvedali ruce nad hlavu, tak gólman z Nového Knína přispěchal s neuvěřitelným zákrokem a vyrazil jistý gól na další roh. Bauer ho rozehrál na Libora Maliňáka a ten střílí hlavou nad. Ve 32.minutě prostrčil Galbavý na Bauera, ale tomu byla i ochranná síť malá. Poté se pokoušel o střelu ještě Maliňák, ale bez razance a doprostřed branky.

Těsně před přestávkou Michal David důrazně, bohužel s faulem, zastavil pronikajícího útočníka a hosté měli možnost přímého volného kopu z ideální pozice 20ti metrů. Ten byl zahrán hodně kvalitně a stejně kvalitní zákrok ukázal i Štěpán Šplíchal, který konečky prstů vyškrábal na rohový kop. Další šance už nepřišly a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Do druhé půle jsme nastoupili beze změn s cílem získat první domácí tři body. Zatlačili jsme soupeře na jejich polovinu a opět si vytvářeli postupně šance. V 51.minutě se k odraženému míči dostal Bauer, ale trefil pouze vybíhajícího brankáře. Vzápětí po skrumáži ve velkém vápně Nového Knína pálí Roman Němec, ale jeho střela byla nadvakrát zblokovaná. V 56.minutě Honza Plašil nahrazuje unaveného Libora Volfa, který si dnes na pravé straně zálohy opravdu s chutí zaběhal.

V 66.minutě dochází k našemu druhému střídání, když Romana Němce nahrazuje Ruda Rešl. Jak se později ukázalo, tak obě střídání přinesla gólové podpisy v podobě asistencí. Nejdříve v 74.minutě Petr Matoušek, který byl faulován hostujícím obráncem, souboj ustál, posunul na Honzu Plašila, který zatáhl míč po pravé straně, lehoučkým centrem na zadní tyč našel hlavu Rudy Rešla a ten billiardovým způsobem vrátil míč na hlavu Pepíka Galbavého, pro kterého už nebyl problém dostat míč za záda výborně chytajícího gólmana hostí - 1:0.Zaznamenal tak prémiérový gól ve vranském dresu.

Neradovali jsem se ale dlouho. V 77.min. náš brankář daroval soupeři po zaváhání s rozehrávkou roh. Ten první jsme sice odvrátili, ale po druhém jsme nedokázali pohlídat nabíhajícího hráče Nového Knína, který vystřelil a Gregor už měl lehkou práci srovnat stav - 1:1. Následně měl soupeř další dvě velké šance v podobě tvrdé střely, při které se Šplíchal vyznamenal a hostující útočník v druhé vyložené šanci sám před naším brankářem selhal. Běžela 90.minuta, když si na centr Lukáše Kaly naběhl za obranu hostů Bauer a svou šestou šanci v utkání proměnil ve vítězný gól. Hned nato musel za zraněného Matouška na hřiště Ondra Rohlíček. Zbytek utkání jsme už takticky zvládli a skóre si pohlídali.

Velice dobře zachytal Štěpán Šplíchal a v poli dominovali neprůchodní Michal Kalík s  Petrem Matouškem, který podal opět velice disciplinovaný výkon.

S přehledem řídilo trio rozhodčích - pan Brda jako hlavní a na pomezí pánové Brožek a Fejfar.

Příští kolo zajíždíme v sobotu 2.dubna do Nelahozevsi na místní U-rampu. Přijeďte nás podpořit!