sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - SK Lhota 3:1

Vraný A - SK Lhota 3:1

31.10.2010  16:00
1.A třída 13.kolo

Tak trochu torza původních sestav pro podzim v I. A třídě proti sobě postavili v okresním derby celky Vraného a Lhoty. O něco lépe stáli přece jen domácí, kteří také víc toužili vyhrát a po zásluze se jim to povedlo.

Zápas byl vyrovnaný, jenže skóre dlouho ne. Nejlepší hráč na place Maliňák v 19. minutě předvedl sólo přes tři hráče i překvapivou střelu a bylo to 1:0. Už za 12 minut bylo ale spravedlivě srovnáno. Procházka poslal do vápna krátký centr a Podraný ho hlavou mistrně prodloužil na zadní tyč - 1:1

První čtvrthodinu po přestávce hosté dál v pohodě kontrolovali hru, ale poté přišel blesk z čistého nebe. Dlouhatánský pas za obranu Linc nedoskočil, poté se nechal obejít Němcem a ten svou povedenou akci zakončil ranou na bližší tyč - 2:1  „Ten moment asi rozhodl, od té chvíle jsme byli jasně lepší"  řekl hrající kouč Vraného Michal David.

V 74. minutě utekl po lajně Maliňák a jeho centr si Vincenc kopl do vlastní brány, Šimek totiž šel k zemi příliš brzy - 3:1. „Je to škoda, protože tady se bodovat dalo. Vůbec jsme nenavázali na předešlý zápas a domácí vyhráli zaslouženě,“ litoval hostující kouč Jan Havelka.

Branky:19. Maliňák, 59. Němec, 74. vlastní – 31. Podraný.

Rozhodčí: Hůla.

Vraný: Šplichal – Kala, David, Matoušek, Zelenka – Volf, Blažek (89. Hora), Trejbal, Maliňák – Rešl, Němec (83. Novák).

Autor:
Rudolf Muzika

Roman Němec v souboji s kapitánem hostů Tomášem ProcházkouRoman Němec v souboji s kapitánem hostů Tomášem Procházkou