sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - Spartak Příbram 3:0

Vraný A - Spartak Příbram 3:0

3.10.2010  16:30
1.A třída 9.kolo
David doma přemohl Goliáše 3:0

Jednou ze senzací fotbalového víkendu je domácí výhra Vraného nad Spartakem Příbram 3:0.

Spartak mohl jít do čela I. A třídy před Tuchlovice, jenže to by nesměl hrát ve Vraném. Sokol na tohoto soka umí a dokázal to i tentokrát. Hrající trenér Michal David udělal po výbuchu v Sedlčanech rázná opatření a ta fungovala. Třeba hvězda útoku Rešl nemohla trénovat, a tak nastoupil až po přestávce. To samé Bauer.

„A byl žolíkem, připravil druhý gól Blažkovi,“ usmíval se David, jenž pozměnil i termíny tréninků. „Poslední jsme udělali v pátek, pak si dali společně guláš a vše si vyříkali. Myslím, že mě kluci respektují a jinak to nepůjde. Pořádek v kabině být musí,“ odhalil David starou, ale ne vždy dodržovanou fotbalovou pravdu.

V základu dostal šanci i Volf, a poté, co Šplichal skvěle chytil hostům první šanci, právě Volf udeřil - 1:0 Střílet tenhle kluk prostě umí.

Ve druhé části se opět jednou vyznamenal Šplíchal, ale Vraňáci hráli výborně a skóre ještě zvýšili. Nejprve zmíněný Bauer připravil v 67.min gól Blažkovi - 2:0 a v závěru po jednom z brejků hosté faulovali a TK Bauera usměrnil do sítě robustní Matoušek - 3:0

„Proti Příbrami se nám prostě daří. I oni sami kroutili hlavami, že každého smetou, ale s námi to nejde. Klukům za tenhle zápas děkuji. Ani jsem nemusel rozdělovat pokuty, které jsme vyhlásil po Sedlčanech za případné diskuse s rozhodčími. Ale tenhle pískal rovinu,“ dodal David.

Branky: 18.Volf, 67.Blažek, 83.Matoušek

Rozhodčí: Hron.

Vraný: Šplíchal – Kocman, David, Matoušek, Zelenka – Maliňák, Trejbal, Blažek, Volf (85. Kala) – Sedláček (65. Bauer), Plašil (46. Rešl).

Autor:
Rudolf Muzika