koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Sparta Slaný vícemistrem OP futsalu !

Sparta Slaný vícemistrem OP futsalu !

4.4.2011

ACSS logo.gif

Až poslední kolo rozhodlo o konečném pořadí a protože slánská Sparta dvakrát zaváhala, tak se vítězem stala rezerva Čechie Slaný a Sparta obsadila krásné druhé místo.

Možná se ptáte, proč se zde objevuje informace o futsalovém klubu ze Slaného.

A tady je vysvětlení. Dres tohoto mužstva, který má na Kladensku velikou tradici a jméno, obléká v současnosti několik hráčů Sokola Vraný. Ti berou futsal jako příjemný doplňěk zimní přestávky a vedení klubu jim vychází maximálně vstříc, za což jim patří veliké díky.

tady jsou vícemistři okresu : Míra Sedláček (podle mnohých vůbec nejlepší futsalista všech dob na Kladensku), Michal David, Pepa Bauer (tradičně nejlepší střelec týmu), Pepa Galbavý, Libor Maliňák, Karel Pražák (týmová jednička v brance), Libor Pazdera a současný kouč B týmu Patrik Šubrt.

Občas nastoupil i bývalý hráč Sokola Víťa Kočínský a v týmu dále hráli exvranský Michal Kozelka a Ivan Trsek, jeden ze zakladatelů klubu.

Kvůli časovému zaneprázdnění a dostatečné sněhové pokrývce na horách tuto sezónu vynechal dlouholetý vraňák Honza Švácha. Zranění vyřadilo ze hry Lukáše Soudka a Davida Cimrmana, oba také exvranské borce.

více o soutěži najdete zde

SSSSPPPAAAARRRRTTTTTAAAA...... SPARTA, SPARTA!!!

sezóna 2010-11sezóna 2010-11