sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Spartak Příbram - Vraný A 1:6

Spartak Příbram - Vraný A 1:6

7.5.2011  10:30
1.A třída 24.kolo

Vraný koně jedou vyřechtaný z Příbrami!

Málokdo čekal, že se nám podaří bodovat na hřišti Spartaku Příbram, který stále atakuje druhou (možná) postupovou pozici do KP.

Sestava :

Jochman - Bauer, David, Kalík, Kala - Volf, Maliňák, Galbavý, Zelenka, Němec - Novák

střídání : 68.Soudek za Němce, 83.Hora za Nováka, 88.Frič za Bauera

připraveni : Šplíchal, Liška

Do utkání jsme nastoupili s defenzivní taktikou s vědomím útočné síly soupeře. Na jaře Příbram vsítila 12 branek a pouze 5-krát inkasovala. Na pravé straně obrany se představil netradičně Bauer, který na tomto postu kdysi začínal. Pětičlenná záloha měla za úkol ofenzivně podporovat osamoceného Nováka, ale hlavně důsledně bránit. Začali jsme nebojácně a hned ve 2.min se dostal do šance Novák. Se zakončením váhal a obránce stačil střelu zblokovat. To domácí se ve 4.min po dlouhém autu a prodloužením na zadní tyč dostali Dražanem do vyložené šance, ale Jochman fantastickým zákrokem vytlačil na roh. Pokud by toto skončilo brankou, mohl se zápas vyvíjet jinak. A tak přišel pro domácí známý fotbalový trest nedáš-dostaneš! V 7.min s chutí hrající Volf vysunul Nováka a ten podél gólmana otevírá skóre 0:1. Domácím se nedaří kombinovat a poměrně dost míčů ztrácí nepřesnou rozehrávkou. Toho využíváme k pěkným střeleckým pokusům Galbavého, Volfa a Maliňáka. Ty nacházely připraveného brankáře domácích. A když jsme ubránili sérii rohových kopů a nebezpečných standardních situací domácích, mohli jsme jít do kabin s jednobrankovým náskokem.

Druhý poločas přinesl brankové hody. Běžela 56.min a aktivní Pepa Galbavý utekl po pravé straně, nacentroval do vápna, kde Novák chytře posunul na nabíhajícího Maliňáka, který se nemýlil - 0:2. V 58.min se po rohovém kopu domácích dostal míč k Pravdovi, který nebyl důsledně obsazen a nechytatelnou střelou do šibenice vrátil domácím naději - 1:2. Tu ale odmítl v 60.min nádhernou ranou tentokrát do příbramské šibenice Libor Maliňák, kterému krásně přihrával Volf -1:3. V 70.min při nás stálo trochu štěstí, když domácí hráč z malého vápna hlavou přestřeluje. V 78.min je Galbavý rychle rozehrává přímý kop na Bauera, ten přesným centrem mu míč vrací na hlavu a tak "Galboš" definitivně láme odpor domácích -1:4. v 79.min opět výborný Galbavý vybojoval míč, posunul na Volfa, který z hranice vápna střílí naší  pátou branku - 1:5. V 86.min Galbavý individuální akcí uzavírá stav na konečných tenisových 1:6.

Trenér Michal David svůj tým pochválil za kvalitní výkon a splnění taktických pokynů. Potvrdil, že důležitým momentem pro vývoj zápasu byla v úvodu velká šance domácích, při níž se Jochy vyznamenal.

Bez ohledu na pěkný výsledek musíme ocenit bezchybný výkon rozhodčích pana Voldána s jeho asistenty Richtárem a Pavelkou.

V příštím utkání přivítáme v neděli 15.května tým z Nové Vsi pod Pleší, která porazila Dobřichovice 4:1.

jeden ze závarů před naší brankoujeden ze závarů před naší brankou
jeden ze závarů před naší brankou
objektivní řízení v podání rozhodčího Voldánaobjektivní řízení v podání rozhodčího Voldána
objektivní řízení v podání rozhodčího Voldána
šance kdy se Jochy vyznamenalšance kdy se Jochy vyznamenal
šance kdy se Jochy vyznamenal
Kalda neprohrál v zápase jediný souboj!Kalda neprohrál v zápase jediný souboj!
Kalda neprohrál v zápase jediný souboj!
Cápa jako kondiční trenér a lavička v dobré náladěCápa jako kondiční trenér a lavička v dobré náladě
Cápa jako kondiční trenér a lavička v dobré náladě
Novák otevřel skóreNovák otevřel skóre
Novák otevřel skóre