sokol-vrany.cz > Emil Rilke míří do Vraného!

Emil Rilke míří do Vraného!

27.2.2015

Sice ještě neuschnulo razítko ze Strahova, ale můžeme už teď do fotbalového světa pustit příjemnou zprávu, že se podařilo angažovat Emila Rilkeho. Ten by nám měl výrazně pomoci nejen na hřišti, ale i mimo něj.

Sportovní manažer Karel Pražák tak s pomocí severočeského externího skauta odvedl skvělou práci a dohodl s mateřským klubem (FC Slovan Liberec) působení Emila do konce kalendářního roku.

Jeho pestrou fotbalovou kariéru si můžete připomenout zde

Trenér Jirka Pazdera k tomu řekl :“Čeká nás velmi těžké jaro, o co hrajeme je z tabulky více než zřejmé a očekávám proto, že tato záležitost bude pozitivním sportovním impulzem pro celý mančaft potažmo klub“

Jako jediný hráč z našeho kádru se může pyšnit skutečností, že si zahrál Ligu mistrů (v dresu MŠK Žilina) !

Přejeme Emilovi hlavně pevné zdraví a ať se mu u nás daří!
Emil Rilke v souboji s Yossi Beneayounem z Chelsea. V zápase, kde Žilina přišli o cennou remízu až v samém závěru. (foto Elmundo.es)Emil Rilke v souboji s Yossi Beneayounem z Chelsea. V zápase, kde Žilina přišli o cennou remízu až v samém závěru. (foto Elmundo.es)