sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Středočeský fotbal má svoje facebookové stránky!

Středočeský fotbal má svoje facebookové stránky!

23.3.2016

Středočeský fotbal má svoje facebookové stránky!

Vážení fanoušci, v uplynulých dnech byla založena facebooková stránka Středočeský fotbal. Jejím cílem je nabídnout informace i zajímavosti ze všech klubů a soutěží v rámci Středočeského krajského fotbalového svazu a vytvoření jedné velké komunity. Staňte se fanoušky stránky, sdílejte ji mezi svými přáteli a posílejte nám zajímavé příspěvky do zpráv na facebooku či na . I tímto způsobem můžete Váš klub ještě více medializovat a informace sdílet v celé naší komunitě.

Jakékoliv příspěvky jsou od Vás vítány. I my se budeme snažit častěji využívat tento komunikační kanál. Facebookové stránky TJ SOKOL VRANÝ najdete zde

Banner na výše uvedené facebookové stránky byl přidán do levé lišty pro rychlejší přístup.

fb_skfs.jpg

1.B třída skupina A 2022/23