sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Suchdol - Vraný A 6:2

Suchdol - Vraný A 6:2

1.11.2014  14:00
KP 13.kolo

Další brankový příděl nás poslal na samé dno tabulky.

poločas 2:2

branky : 21.Jalaghonia, 46.Urban

ČK - Matoušek :(

video ze zápasu zde

foto ze zápasu zde

„Body žádné, výsledek hokejový. Přesto si myslím, že jsme tentokrát mohli sahat po bodu a to i proto, že v průběhu 1.poločasu jsme byli schopni se soupeřem držet krok jak herně tak výsledkově. Vstup do druhého poločasu byl však hrozivý, individuální hrubice, v rychlém sledu následuje pokutový kop, vyloučení a je rozhodnuto.“ popsal nám své pocity po utkání trenér Jirka Pazdera.

Pohled na utkání očima domácích.

V prvním poločase domácí dali dvě branky: V 11. min. Kacafírka vyzval krásnou přihrávkou Linhart, ve 34. min. Michálek krásnou ranou za zeď trefil šibenici. V obou případech ale hosté dokázali stav vyrovnat. Na 1:1 i na 2:2. "Po hrubých chybách v bránění, při druhé brance se srazili naši stopeři," uvedl suchdolský trenér Vlastimil Chlád. "Hosté zlobili dlouhými nákopy přes naši obranu, s tím jsme měli problémy," připustil kouč.

Tomu se ale povedlo poločasové střídání: Tomáš Böhm nahradil Linharta, který si stěžoval na bolest v tříslech, a z prvního kontaktu s balónem upravil na 3:2 krásnou ranou z pětadvaceti metrů do šibenice. "Po úniku Špičáka a faulu na něj v pokutovém území upravil Kacafírek z penalty na 4:2. Hosté měli vyloučeného hráče a pak už jsme je jasně přehrávali," poznamenal Vlastimil Chlád. Kacafírek pak přidal ještě dvě branky na konečných 6:2. "První poločas byl vyrovnaný, po naší čtvrté brankce jsme soupeře zlomili," shrnul utkání trenér.

Petr Matoušek si minimálně v přístím zápase nezahraje. Inkasoval ČK!Petr Matoušek si minimálně v přístím zápase nezahraje. Inkasoval ČK!
Petr Matoušek si minimálně v přístím zápase nezahraje. Inkasoval ČK!

sezóna 2014-15