sokol-vrany.cz > pozápasová porada

pozápasová porada

20.3.2011

pozápasová porada

V sobotu odpoledne se sešlo zhruba 35 hráčů, členů výboru i fanoušků v nové pivovarské krčmě Antoš ve Slaném, aby zhodnotili odehrané utkání ve Slaném a oslavili svátek Josefů a narozenin našich 2 spoluhráčů Ondry Zelenky a Rudy Rešla.

Ačkoli se utkání nakonec nehrálo, tak to vůbec nemělo negativní dopad na průběh večera. Chvílemi to v pivnici vypadalo, že si ze Slaného vezeme tři body a obsluha nás musela několikrát uklidňovat.

Během večera se v restauraci objevilo několik známých tváří jako jsou novodobý Al Capone nebo slovenský raper Rytmus.

Vzhledem k tomu, že se blíží 6.duben (konec přestupního termínu), tak zde došlo k předběžné dohodě s velice známým a dlouholetým hráčem SK Slaný o přestupu do našeho mužstva. V průběhu tohoto týdne se hráč podrobí fyzickým a zdravotním testům a poté už nebude nic bránit podpisu víceleté smlouvy. O podrobnostech Vás budeme informovat.

foto z akce