sokol-vrany.cz > příprava - Tatran Rakovník 4:9 Vraný A

příprava - Tatran Rakovník 4:9 Vraný A

1.8.2011

Po prohře v Litoměřicích a remíze v Lounech jsme se dočkali v přípravě konečně i vítězství.

poločas 2:6

branky : Bauer 2, Urban 2, Volf, Galbavý, Kubík, Maliňák, Frič

sestava :

Šplíchal - Němec, Prágl, Matoušek, Maliňák - Kubík, Urban, Mrština, Volf - Bauer, Galbavý

střídali : 45. Zelenka za Němce, 60.min Hora za Kubíka, 60. Soudek za Volfa, 65.Frič za Bauera

Domácí nastoupili v hodně kombinované sestavě s hráči B týmu a několika dorostenci. Byli přesto první, kteří si vzpracovali první šanci zápasu. Z TK trefil domácí hráč pouze břevno. V 8.min vybídl Galbavý do šance "Bobeše", ale domácí brankář ho vychytal stejně jako o 2 minuty později "Bakera".  Minutu nato, ale vybojoval míč Maliňák, posunul na Kubíka. Jeho přehození stačil pouze brankář vyrazit a Bauer mu míč poslal do s´tě - 0:1.

Hned z protiútoku domácí po chybě naší pravé strany srovnávají - 1:1.

Po další pěkné akci Kubíka a jeho zpětné přihrávce Bauer pustil na nabíhajícího "Urbiho" a ten nechytatelně uklízí míč k tyči - 1:2

V 16.min likviduje ojedinělý pokus domácích Šplíchal.

18.min - Maliňák dlouhým pasem nachází ve vápně "Galboše", který efektně z otočky posílá míč pod břevno a zvyšuje na - 1:4.

Ve 25.min s chutí hrající Galbavý přihrává Kubíkovi a ten míří přesně k tyči - 1:5.

27.minuta a opět akce začíná u "Galboše". Tentokrát jedeme po levé straně a Volf zahraje domácímu obránci na housle a jeho přihrávku usměrňuje Bauer do branky - 1:6

Ve 30.min necháváme nedobrovolně domácí snížit Pokorným - 2:6

Do druhého poločasu nastoupili naši hráči o poznání méně koncentrovaní a s vědomím hotového zápasu. To také přineslo řadu nepřesností. V 48.min po další pěkné akci zvyšoval "Malina" už na 2:7. O tři minuty nato dobře hrjící Kubík našel zpětnou přihrávkou Urbana a ten dává na 2:9.

V 76.min trestá domácí Kozina naší ležérní hru - 3:9. V 80.min Kratochvíl zahazuje pokutový kop! V 89.min domácí dostali možnost druhé penalty, na kterou si Štěpán sice sáhnul, ale znamenala stanovení konečného výsledku - 4:9 !

Jak hodnotil utkání trenér našeho týmu Jirka Pazdera ?

"Částečně jsem byl spokojen s naším výkonem pouze v 1.poločase, i když ani zde jsme se nevyvarovali individuálních chyb.Druhý poločas se vzhledem k výsledku a kvalitě soupeře změnil i v hlavách našich hráčů v pouťové utkání. Škoda, že náš soupeř do utkání nastoupil ve značně kombinované sestavě, jejíž kvalita se průběhem utkání ještě zhoršovala. Vzhledem k těmto okolnostem a ve vztahu k blížícímu se začátku mistrovských soutěží utkání svůj účel jednoznačně nesplnilo. Kvalita našich soupeřů v soutěži bude jiný level !"

Filip Soudek v souboji s domácí obranouFilip Soudek v souboji s domácí obranou
Karel Frič právě vsítil naší osmou branku zápasu Karel Frič právě vsítil naší osmou branku zápasu