sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný slaví 90 let

TJ Sokol Vraný slaví 90 let

19.6.2023

V sobotu 24. června proběhne oslava 90 let od založení klubu v našem domovském stánku Agros Aréně.

Program oslav bude probíhat po celý den po celém městysu Vraný. Započne ho prohlídka památníku č. 25 u brány a pokračovat se bude v Kulturním domě Vraný setkáním všech rodáků a přátel. Oficiální zahájení je plánováno na 11:00, posléze proběhne Den otevřených dveří v místní základní škole.

Od 13:00 na tréninkovém hřišti Sokolu Vraný proběhne hasičské představení techniky, výcviku, soutěže, apod.

Pro nás hlavní událost proběhne ve 13:30, kdy se na hlavním hřišti v Agros Aréně představí bývalí hráči klubu v utkání staré gardy. Všechny fotbalové nadšence a diváky, ale především naše fanoušky a příznivce srdečně zveme k tomuto klání, které jistě nabídne dechberoucí podívanou. Na hřišti se představí taková jména a pojmy dávné i blízké vranské fotbalové minulosti jako ikona klubu Pepa Bauer, bývalý kapitán a smrtící útočník Libor Urban nebo současný trenér mužstva David Cimrman.

Doražte se pokochat vysloužilými fotbalovými hvězdami, dát si pivko, klobásu a pokecat se svými známými nebo dokonce i se současnými hráči Sokolu Vraný. Po utkání a všech oficialitách proběhne menší rozlučka se sezónou našeho současného týmu.

Kompletní program oslav přikládáme na fotografii. Všichni jste zváni.