sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > Tn Rakovník - Vraný A 2:1

Tn Rakovník - Vraný A 2:1

15.3.2014  14:15
KP 17.kolo

Zápas jsme ztratili ve druhém poločase a s ním i dva hráče. Zranění Michala Kudrny je vážnější a bohužel si od fotbalu na pár měsíců odpočine!

poločas 0:1 (Rešl)

Jak se k utkání vyjádřil trenér týmu Jirka Pazdera?

„Slovo ZTRÁTA nás provázelo celou sobotou a s následky se budeme potýkat i dále. Komplikace ještě před utkáním (Rada odvolán do zaměstnání),17.minuta Chaloupka zranění,22.minuta Kudrna těžké zranění, Matoušek 8ŽK…..pokračovat snad není třeba. Co se týče výsledku ten tentokrát skutečně přebylo zranění Michala Kudrny. Nicméně minimálně o bod nás připravily naše individuální chyby. Pro tento týden až do odvolání vyhlašuji proto personální MOBILIZACI (jak na Majdanu).“

Michal si při zákroku přivodil vážné zranění kotníkuMichal si při zákroku přivodil vážné zranění kotníku
Michal si při zákroku přivodil vážné zranění kotníku

sezóna 2013-14